سیلاب خانه های خشت و گلی مردم رودبار را تخریب کرد

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 661

سیلاب خانه های خشت و گلی مردم رودبار را تخریب کرد

فرماندار رودبار جنوب گفت: مشکل اساسی این شهرستان پس از سیلاب دو روز گذشته در زمینه جاده‌های دسترسی و بحث مسکن است که منازل خشت و گلی مردم در روستا‌ها تخریب شده و خانه‌های کپری از بین رفته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمود قانعی‌فرد فرماندار رودبار جنوب  با اشاره به اینکه باران و سیلاب طی چند روز گذشته خسارت‌های زیادی به این شهرستان به‌خصوص در بخش کشاورزی وارد کرده است، گفت: راه‌های روستایی این شهرستان دچار خسارت زیادی شده بود که بازگشایی انجام شده و در حال حاضر تردد در آن برقرار است، اما نیاز به تعمیر دارد.

فرماندار رودبار جنوب با بیان اینکه برق و آب آشامیدنی منطقه وصل است، عنوان کرد: مشکل اساسی این شهرستان در زمینه جاده‌های دسترسی و بحث مسکن است که مساکن خشت و گلی مردم در روستا‌ها تخریب شده و خانه‌های کپری از بین رفته است.

او با بیان اینکه میزان خسارت‌های وارده به شهرستان برآورد و برای تامین اعتبار به استان اعلام شده است، اظهارکرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی صورت گرفته کمک‌های استانی به مردم سیل‌زده رودبار در جنوب استان کرمان در اسرع وقت تأمین و اختصاص یابد.