آماده باش راهداران جنوب کرمان در راهدارخانه‌ها

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1406

آماده باش راهداران جنوب کرمان در راهدارخانه‌ها

رصد الکترونیکی جاده‌ها از طریق دوربین‌های نظارتی و گزارش‌های گشت‌های راهداری مبنای اطلاع رسانی است. مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت : با توجه به اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی مبنی بر بروز ناپایداری‌های جوی در استان مجموعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان با تجهیز امکانات در راهدارخانه‌ها و گشت های راهداری آمادگی کامل دارد تا در زمان بارش برف و باران عملیات راهداری را انجام دهد.

مجتبی محمودی از مردم و رانندگان خواست با توجه به شرایط خاص در زمان بارندگی نسبت به اطلاعیه های صادر شده از طرف مرکز مدیریت راهها و حمل و نقل این اداره کل و روابط عمومی توجه لازم را داشته باشند و در صورت لزوم به تردد در محورهای ارتباطی قبل از عزیمت شرایط جوی جاده‌‌ها را از طریق تماس با تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها و حمل و نقل جویا شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در اکثر محورهای جنوب کرمان شاهد شرایط آرامی از لحاظ جوی هستیم افزود:هم اکنون در محدوده گردنه سربیژن شاهد بارش برف هستیم که در صورت لزوم کار برف روبی و نمک پاشی توسط عوامل راهداری انجام خداهد شد .

محمودی از آماده باش دستگاههای راهداری در شهرستان‌های جنوبی استان کرمان   با ۱۵۰ نفر نیروی راهدار و تجهیز ماشین آلات راهداری در جاده‌ها خبر داد.