با پیگیری‌های پلیس راه: موانع بتنی، جایگزین گاردیل‌های محور هفت باغ شدند

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1435

با پیگیری‌های پلیس راه: موانع بتنی، جایگزین گاردیل‌های محور هفت باغ شدند

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: با پیگیری‌های پلیس راه، گاردریل‌های هفت باغ به طول ۲۸ کیلومتر جمع آوری و سازه‌های بتنی جایگزین آن‌ها شدند.

سرهنگ علی رضایی با بیان اینکه گاردریل نسبت به سازه‌های بتنی یا همان نیوجرسی از ایمنی کافی برخوردار نیست، گفت: تصادفات زیادی را شاهد بودیم که گاردریل‌های موجود در طول این مسیر همچون وسایل بُرنده وارد خودرو‌های تصادفی می‌شدند و اعضای بدن راننده و سرنشینان را مجروح می‌کردند و حتی منجر به مرگ آنان می‌شدند.

او با بیان اینکه ماموریت اصلی پلیس حفظ جان هموطنان و جلوگیری از حوادث و سوانح است، افزود: بدین منظور با برگزاری جلسات متعدد با مسئولان مربوطه و با تحلیل و بررسی‌های صورت گرفته در خصوص هموطنانی که در اثر برخورد با گاردریل‌ها در طول این مسیر جان خود را از دست داده اند، تصمیم گرفته شد که گاردریل‌ها جمع آوری و سازه های بتنی جایگزین آن‌ها شود.

سرهنگ علی رضایی بیان داشت: با پیگیری‌های همکاران در پاسگاه پلیس راه ماهان، گاردریل‌های این مسیر به طول ۲۸ کیلومتر به صورت رفت و برگشت جمع آوری و هم اکنون سازه های بتنی جایگزین آن‌ها شده است؛  اما به هر صورت همواره از تمامی رانندگان و هموطنان می‌خواهیم با سرعت مطمئنه و احتیاط کامل، رانندگی و به عوارض جاده‌ها، مانند: وجود یا نبود  شانه خاکی، حفاظ پل‌ها و سایر موانع ترافیکی توجه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :