فرماندار کرمان عنوان کرد: بروکراسی اداری و سازوکار معیوب صدور مجوزها؛ از مهمترین موانع تولید

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1462

فرماندار کرمان عنوان کرد: بروکراسی اداری و سازوکار معیوب صدور مجوزها؛ از مهمترین موانع تولید

فرماندار کرمان گفت: ساختار بروکراتیک و ساز و کار معیوب صدور مجوزها از مهمترین موانع تولید است که امیدواریم با همکاری مسئولین دولتی و مشارکت نمایندگان مجلس اصلاح و باعث تسریع در روند سرمایه گذاری و رونق تولید شهرستان کرمان شود.

علی بابایی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال و افزایش تولید و اشتغال در شهرستان این کارگاه برگزار شد.

او افزود: عدم آشنایی مدیران با فنون جذب سرمایه داخلی و خارجی، از دلایل عدم توسعه و ناتوانی در جذب سرمایه‌هایی است که بعضا وارد مشاغل کاذب یا از کشور خارج می‌شود لذا با برگزاری این چنین جلسات آموزشی تا حدودی می توان این خلاء را برطرف نمود.

بابایی بیان کرد: تامین زیرساخت‌ها و ایجاد ساختار مناسب سرمایه‌گذاری، راهکار فعال نمودن شرکت‌ها و بخش خصوصی، مقایسه سرمایه‌گذاری در ایران و سایر نقاط و معرفی نمونه‌های موفق داخلی و خارجی از جمله سرفصل‌های ارائه شده در این کارگاه آموزشی بود و در همین راستا از ابتدای سال فرصت‌های سرمایه‌گذاری در تمام حوزه‌های شهرستان کرمان رصد و پالایش شده و خردادماه امسال در همایش بزرگ فرصت‌های سرمایه گذاری شهرستان ارائه خواهد شد.

او گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و کمبود بودجه دولتی در اختیار، تلاش ما این است که با هم افزایی و استفاده از تمام ظرفیت‌های مادی و انسانی موجود و تامین امنیت و ایجاد آرامش خاطر،حلقه وصل بین سرمایه‌گذاران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بی شمار در شهرستان باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 53
  • دیروز: 60
  • هفته: 922
  • ماه: 4,692
  • سال: 38,408