تغییر در مدیریت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان. هوشنگ غلامی جای نورالدینی را گرفت

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1603

تغییر در مدیریت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان. هوشنگ غلامی جای نورالدینی را گرفت
مراسم تکریم سیدباقر نورالدینی، مدیر پیشین و معارفه هوشنگ غلامی، مدیر جدید منطقه کرمان با حضور مدیرعامل و اعضاء هیئت‌مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برگزار شد.
به گزارش کرمان نو به نقل از روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، در این مراسم، جعفر سالاری نسب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سیدباقر نورالدینی در دوران تصدی سمت مدیر منطقه کرمان گفت: همدلی و همکاری در حوزه تأمین و توزیع سوخت کشور و برگزاری نشست‌های پرشمار و مستمر شبانه‌روزی در ایام تعطیل و غیرتعطیل با نمایندگان دیگر دستگاه‌ها و مدیران مناطق ۳۷ گانه سبب شد در شرایط ناترازی سوخت با چالشی روبه‌رو نباشیم و در هیچ نقطه‌ای از کشور کمبود سوخت وجود نداشته باشد.
سالاری نسب ضمن تأکید بر توزیع الکترونیکی گاز مایع از طریق سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) و با نرخ مصوب، افزود: دریافت، ذخیره‌سازی و توزیع فرآورده‌های نفتی و صیانت از سرمایه‌های ملی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت، وظیفه اصلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است.
هوشنگ غلامی، مدیر جدید منطقه نیز در این مراسم با ایراد سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل، اظهار امیدواری کرد: با همکاری، تعامل و بهره‌مندی از مشارکت و دانش همکاران در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اهداف متعالی سازمانی، همانند گذشته این مسئولیت بزرگ را با گام‌های استوارتر و پویایی بیشتر به سرمنزل مقصود برساند.
سیدباقر نورالدینی نیز با شرح گزارشی از عملکرد منطقه کرمان در حوزه‌های مختلف، اهم فعالیت‌های انجام شده در دوران تصدی خود در منطقه کرمان را بیان کرد.
در پایان مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از عملکرد و خدمات ارزشمند سیدباقر نورالدینی در زمان تصدی سمت مذکور قدردانی شد و حکم هوشنگ غلامی به‌عنوان مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان ابلاغ شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 16
  • امروز: 259
  • دیروز: 387
  • هفته: 2,034
  • ماه: 5,642
  • سال: 21,758