رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان: همه برای هدف بزرگ توسعه کرمان همسو شده‌ایم

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1695

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان: همه برای هدف بزرگ توسعه کرمان همسو شده‌ایم
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: استقبال سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی برای شرکت در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد همه برای یک هدف بزرگ همسو شده‌ایم.
سیدمهدی طبیب‌زاده در مراسم افتتاحیه دومین همایش بین‌المللی «معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان» اظهارکرد: امیدواریم این رویداد نقطه عطفی در تاریخ اقتصاد استان کرمان باشد و در شرایطی که امروز همه مسئولان استان، بخش خصوصی فعال و شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری و نهادهای مالی جمع شدیم تا رویداد منحصربه‌فردی برگزار کنیم، قطعاً کرمان تحول جدی‌تری خواهد داشت و «کرمان آیدکس ۲۰۲۶» استان متفاوت‌تر از امروز خواهد بود.
او افزود: گذر از اقتصاد مبتنی بر منابع به اقتصاد مبتنی بر دانش، هدف برگزاری این رویداد است و حتماً با کمک همه شما این تحول را ایجاد خواهیم کرد.
طبیب‌زاده بیان کرد: استقبال سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی برای شرکت در این همایش نشان می‌دهد همه برای یک هدف بزرگ همسو شده‌ایم.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: کرمان سرزمین شگفتی‌های پنهان است و ما هنوز نتوانسته‌ایم ابعاد کمی از آنها را نمایش بدهیم و امیدواریم برای حرکت به سمت آینده‌ای روشن‌تر، این شگفتی‌ها را به کار بگیریم.
او اظهار کرد: همه مسئولان استان کرمان، جناح‌های سیاسی، مدیران اجرایی، اقتصادی، سیاسی امنیتی، نمایندگان مجلس و دستگاه قضا حول یک محور اتفاق‌نظر داریم که این را به فال نیکی می‌گیریم و بخش خصوصی پای‌کار خواهد بود تا توسعه پایدار استان را رقم بزنیم.
مراسم افتتاحیه «همایش سرمایه‌گذاری استان کرمان» با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست، معاون وزیر امور خارجه و جمعی از نمایندگان و سفرای کشورهای خارجی در دانشگاه هایتک کرمان برگزار شد و این همایش تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه فعال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 54
  • امروز: 103
  • دیروز: 206
  • هفته: 1,253
  • ماه: 4,344
  • سال: 34,686