از میان خبرهای کرمان

منتشر شده در صفحه | شماره

474 نفر از زندانیان استان كرمان آزاد شدند
16 آذر 90
مدیركل زندانهاي كرمان گفت: در شش ماه نخست امسال 474 نفر از مددجویان زندانهای استان، با تلاش های مددكاران واحد مددكاری این اداره كل، آزاد شدند. علی ولی نیا افزود: واحد مددكاری اداره كل زندان ها در مدت مذكور همچنین بیش از 118 مورد مكاتبه در رابطه با پیگیری امور قضایی، نقل و انتقال مددجویان و سایر موارد مربوط به امور مددكاری را انجام داده است. وی تصریح كرد: در رابطه با پیگیری امور مربوط به مددكاری و به منظور كمك به مددجویان، 112 مورد بازدید از منزل مددجویان در نیمه نخست امسال انجام شده است. ولی نیا، اظهار كرد: مددكاران زندانهای استان در مدت مذكور 996 مورد مراجعه به شاكی و اولیا دم داشته اند كه 232 مورد آن منجر به اخذ رضایت شده است.
13 كشته و زخمي در پي واژگوني خودروي حامل اتباع بيگانه غير مجاز
16 آذر 91
بر اثر واژگوني يك دستگاه خودروي پژو 405 در رودبار استان كرمان، دو نفر از سرنشينان خودرو كشته و 11 نفر ديگر كه همگي از اتباع افغاني غير مجاز بودند، زخمي شدند. بيك دستگاه سواري پژو 405 كه حامل 13 تبعه افغاني غير مجاز بود، روز گذشته هنگام تردد در حوزه انتظامي رودبار استان كرمان، در محور زهكلوت – اسلام آباد از جاده منحرف و واژگون شد. در پي اين حادثه رانندگي، 11 نفر از اتباع بيگانه غير مجاز مجروح و 2 نفر ديگر به دليل شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.
رزم حسینی استاندار کرمان شد
16 آذر 92
شنبه، 16 آذرماه 92 سالن خانه شهر کرمان شاهد برگزاری آیین تودیع اسماعیل نجار، استاندار دولت دهم و علیرضا رزم‌حسینی، بود که با استقبال بی‌نظیری از سوی روحانیون، سیاسیون، مدیران و آحاد مردم قرار گرفت تا جایی که وزیر کشور نیز به این استقبال اذعان و از این بابت، از مردم کرمان قدردانی کرد. این مراسم با حاشیه‌های جالبی نیز همراه بود.
در هنگام سخنرانی وزیر کشور نیز حاضران به طور مستمر با شعارهای خود از انتخاب رزم‌حسینی به عنوان استاندار کرمان تشکر می‌کردند. استاندار جدید کرمان با بیان اینکه من سیاسی نیستم، اظهار کرد: اختیارم را در دست هیچ گروه سیاسی قرار نخواهم داد. وی افزود: من نه سیاست بلدم نه سیاست کار؛ مشی من ارزش محور و اعتدال محور است؛ چه چپ باشند و چه راست؛ کسانی که وفادار به نظام هستند، دست همه را می بوسم و از آنها استفاده خواهم کرد.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 124
  • دیروز: 146
  • هفته: 1,163
  • ماه: 4,760
  • سال: 37,756