اینکه بر اثر اهمال؛ مردم شرافتمند کرمان اینگونه عزادار شوند، پذیرفتنی نیست

منتشر شده در صفحه | شماره

نماینده مردم ارومیه:
اینکه بر اثر اهمال؛ مردم شرافتمند کرمان اینگونه عزادار شوند، پذیرفتنی نیست
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایلنا با اظهار تاسف عمیق از رخداد تلخ بیمارستان شهید اشرفی خمینی شهر اصفهان که بخیه کودک چهار ساله را به دلیل عدم استطاعت مالی در آورده بودند، تصریح کرد: این اتفاق غم‌انگیز و نادر ابعادی دارد که به طور قطع هر چند شبکه رسانه‌ای وابسته به وزارت بهداشت ظرف روزهای آتی با شیوه‌های خودشان موضوع را به حاشیه خواهند برد، اما بسیاری از دلسوزان نظام و افراد منصف عمق فاجعه را درک کرده و خواهند کرد.
وی تاکید کرد: نظام درمانی که به کودک رحم نمی‌کند از دایره انسانیت خارج شده است. آیا جا نداشت که وزیر محترم شخصا جهت دلجویی از خانواده مظلومی می‌رفت؛ استعفا پیشکش!
نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس ادامه داد: رخداد تاسف انگیز دیگر جان باختن ۳۰ نفر از هموطنانمان از خطه کرمان و زاهدان بر اثر ابتلا به آنفولانزا است، اینکه بر اثر اهمال؛ مردم شرافتمند زاهدان و کرمان اینگونه عزادار شوند، پذیرفتنی نیست. قاضی‌پور اعلام کرد: طی تحقیق و تفحص از نحوه توزیع منابع مالی طرح تحول سلامت در اجرای ماده ۲۱۴ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از سوی هیات رئیسه به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شده است؛ مطابق آیین‌نامه لازم است کمیسیون مذکور ظرف حداکثر دو هفته از تاریخ وصول، اطلاعات درخواستی را به ما ارائه دهد. قاضی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: با عزم جزم در راستای احقاق حقوق مردم این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

توقیف 6 ماهه روزنامه خبرورزشی
یک منبع آگاه قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از توقیف شش ماهه روزنامه خبر ورزشی خبر داد و گفت: دادسرای فرهنگ و رسانه به معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد دستور داد با تایید دیوان عالی کشور روزنامه خبر ورزشی به مدت شش ماه توقیف شود.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :