مدیرکل صدا و سیمای کرمان منصوب شد صادقی جهانی رفت، علیرمضانی آمد

منتشر شده در صفحه | شماره

مدیرکل صدا و سیمای کرمان منصوب شد
صادقی جهانی رفت، علیرمضانی آمد

پیام ما- پیش از ظهر دیروز احمد علیرمضانی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان معرفی شد. پیش از علیرمضانی ابوالحسن صادقی جهانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان بود.
صدا و سیما به افزایش وحدت تلاش کند
آیت الله سید یحیی جعفری در آئین معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان، از زحمات رسانه ملی و تمام کارکنان آن به خصوص مرکز کرمان قدردانی کرد و افزود: رسانه ملی مسئولیتهای سنگینی برعهده دارد که در کنار اطلاع رسانی درخصوص مسائل روز و افزایش امید و آگاهی ، باید برای افزایش وحدت و انسجام دینی و ملی در جامعه بیش از پیش تلاش کند. به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید براینکه سازمان صداو سیما به افزایش وحدت و انسجام دینی و ملی تلاش کند، گفت: خوشبختانه امروز شاهد این تلاشها در سازمان صدا و سیمای مرکز کرمان هستیم.
صدا و سیما باید فراجناحی عمل کند
در ادامه این آئین نیز استاندار کرمان ضمن تبریک به مناسبت 16 آذر روز دانشجو ضمن تشکر از سرافراز ریاست سازمان صداو سیما به منظور انتخاب مدیر بومی برای این مرکز، از خدمات حجت الاسلام موسوی مدیرکل اسبق و صادقی جهانی مدیرکل سابق این سازمان به نیکی یاد کرد. رزم حسینی با اشاره به اینکه سازمان صدا و سیما باید با محوریت ولایت و توسعه و کاملا فراجناحی عمل کند، افزود: این مجموعه باید به توسعه استان، ایجاد یک فرهنگ غنی اسلامی و جذب جوانان بیش از پیش تلاش نماید. وی به خدمات بی نظیر سازمان صدا و سیما در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: این سازمان توانست در دوران دفاع مقدس رابطه خوبی با مردم برقرار نموده و جلب اعتماد نماید لذا این خدمات منجر به جذب بیشتر رزمندگان در دفاع از این مرز و بوم شد. استاندار کرمان خاطر نشان کرد: اکنون نیز سازمان صدا و سیما باید همچون دوران دفاع مقدس نقش خود را به خوبی ایفا نماید زیرا مردم سرمایه و پشتوانه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که باید این رابطه برقرار شود.
وی ضمن تاکید بر حرکت هوشمندانه سازمان صدا و سیما در مسیر توسعه، یادآور شد: از سازمان صدا و سیما انتظار نداریم از افراد یا مدیران تبلیغ کند بلکه باید از خدمات و کارهایی که نظام برای مردم انجام می دهد، تبلیغ نماید زیرا دولت های جمهوری اسلامی ایران آئینه نظام هستند و این سازمان باید در شفافیت آن برای مردم تلاش کند.
گفتنی است احمد علیرمضانی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کرمان دکترای حقوق دارد و علاوه بر سابقه تدریس در دانشگاه و هفت سال سابقه آزادگی، سالها در پست مدیریت رادیو شهری رفسنجان ، معاونت صدای مرکز کرمان و مدیریت دفتر نمایندگی صدا و سیما در بیروت فعالیت کرده است.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 72
  • دیروز: 99
  • هفته: 894
  • ماه: 4,640
  • سال: 38,526