احداث 15 هزار واحد مسکونی در سیرجان و بردسیر کرمان

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره

احداث 15 هزار واحد مسکونی در سیرجان و بردسیر کرمان

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: سهمیه 15 هزار واحد مسکونی برای کارکنان شرکت های معدنی و صنعتی شهرستان های سیرجان و بردسیر پس از اخذ مجوز وزارت راه و شهرسازی و دستور صریح مقام عالی وزارت به این شهرستان ها اختصاص یافته است.شهباز حسن پور در نشست تامین مسکن کارکنان شرکت های صنعتی و معدنی استان کرمان افزود: مقرر شد با تشکیل این نشست راه و شهرسازی نسبت به جانمایی و مکان یابی اماکن مورد نظر طرح اقدام کند.

او ادامه داد: همچنین شرکت های گل گهر، گهر‌زمین و توسعه عمران گل گهر با انعقاد تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی، نسبت به احداث شهرک بزرگ صنعتی فولاد شهر در حاشیه شهر سیرجان اقدام نمایند.

احداث شهرک مسکونی فولادی های سیرجان موجب خوشحالی کارکنان و تامین مسکن شرکت های اقماری، پیمانکاری، مجموعه شرکت‌های صنعتی و معدنی و مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر می شود.

او با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی و دولت دغدغه تامین مسکن مردم را دارند عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی با تصویب قانون جهش تولید مسکن در ابتدای سال جاری و همچنین ابلاغ ریاست جمهوری به وزارت راه و شهرسازی در عمل تامین مسکن برای مردم کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

اقدامات لازم برای تامین اراضی ساخت مسکن انجام شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان نیز در این نشست گفت:این نشست در راستای اجرای قانون جهش تولید و دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در استفاده از ظرفیت شرکت‌های صنعتی و معدنی بزرگ استان و کمک به رفع مشکل تامین مسکن متقاضیان واجد شرایط و کاهش هزینه ساخت و ساز در شهرستان های سیرجان، بافت، بردسیر و رفسنجان تشکیل شده است.

علی حاجی افزود:پس از ارایه گزارشی از وضعیت موجود مسکن در شهرستان‌های یاد شده و با اشاره به کمبود اراضی مسکونی در برخی شهرستان‌های استان کرمان افزود: اقدامات لازم جهت الحاق محدوده از طریق مشاوران ذیصلاح در راستای تامین زمین را انجام داده ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 11
  • امروز: 133
  • دیروز: 146
  • هفته: 1,172
  • ماه: 4,769
  • سال: 37,765