اعلام آمادگی فولاد مبارکه اصفهان برای سرمایه‌گذاری معدنی در جنوب کرمان

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1210

اعلام آمادگی فولاد مبارکه اصفهان برای سرمایه‌گذاری معدنی در جنوب کرمان

نماینده فولاد مبارکه اصفهان از اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در بخش معادن جنوب کرمان خبر داد. 

محمد مجاز،معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت جنوب کرمان،در جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری با حضور نماینده فولاد مبارکه‌اصفهان گفت:وجود ظرفیت‌های بسیار خوبی از انواع مواد معدنی در منطقه،موجب شده است تا جای کار و سرمایه گذاری زیادی در این منطقه وجود داشته باشد.

مجاز افزود:حمایت از سرمایه‌گذار جزو وظایف ذاتی سازمان‌ها است و خوشبختانه در جنوب‌کرمان از سرمایه گذاران حمایت می‌شود که این موضوع روند کاری را نسبت به سایر سازمان ها متفاوت کرده است و این جزو الزامات ما برای پیشرفت این منطقه محروم می باشد.

او اظهار کرد:سازمان صمت جنوب کرمان در همه زمینه‌هایی که سرمایه گذاران نیاز داشته باشند آماده همکاری می باشد.

محمدعلی اشرف،نماینده معاونت معدنی شرکت فولاد مبارکه اصفهان،نیز در این نشست گفت:روند شرکت فولاد مبارکه  بیشتر در جهات حمایتی و بحث تامین پایدار و انجام ماموریت های مشخص شده بالادستی هست.

او افزود:در همین راستا هرگونه حمایت و توسعه‌ای که منجر به هدف تامین پایدار در جنوب کرمان بشود را دریغ نخواهیم کرد.

اشرف اظهار کرد:بررسی‌ها ما از وجود ذخایر و ظرفیت‌های خوب در زمینه‌های کرومیت، منگنز، سیلیس و تیتانیوم در جنوب کرمان دارد.

او گفت:اگر در منطقه و مسئولین علاقمندی و همراهی باشد، فولاد مبارکه علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه های معدنی جنوب کرمان دارد.

نماینده شرکت فولاد مبارکه اصفهان افزود:فولاد مبارکه در مصرف آب کم مصرف ترین واحد جهانی است و در حوزه انجام مسئولیت‌های اجتماعی هم فعالیت‌های آن در کشور مشهود است و امیدواریم با حضور در جنوب کرمان نیز این اقدامات را انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 59
  • دیروز: 60
  • هفته: 928
  • ماه: 4,698
  • سال: 38,414