۷ هزار میلیارد تومان از جرائم بانکی کشاورزان در استان کرمان بخشیده شد

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1248

۷ هزار میلیارد تومان از جرائم بانکی کشاورزان در استان کرمان بخشیده شد

مدیر ستادی شعب بانک کشاورزی کرمان و دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه ۲۸ هزار فقره تسهیلات با مبلغ دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته پرداخت شده است که بیشترین مبلغ تسهیلات در حوزه باغات بوده است ادامه داد: ۶۷ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج به زوجین در استان کرمان در سال گذشته پرداخت شده است.

الله‌داد محمدی‌مفردبا اشاره به اینکه در استان کرمان در پرداخت خسارات کشاورزی جزء استان‌های اول هستیم بیان کرد: در سال زراعی گذشته بالغ بر ۷۸ هزار فقره بیمه نامه صادر شده و ۴۴۰ میلیارد تومان غرامت پرداختی بانک کشاورزی به کشاورزان در استان بوده است.

محمدی‌مفرد با اشاره به ایجاد خط اعتباری ویژه تحت عنوان دامدار کارت در راستای مردمی‌سازی یارانه‌ها افزود: در یک هفته گذشته بالغ بر ۵۰۰ فقره با مبلغ ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات در قالب دامدار کارت پرداخت شده است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان با اشاره به اینکه در سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۳ درصد رشد پرداخت تسهیلات را داشتیم گفت: در سال گذشته شش هزار و۸۶۰ فقره تسهیلات به مبلغ پنج هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال از مطالبات کشاورزان و تولیدکنندگان استان به مدت سه سال استمهال و حدود ۷هزار میلیارد تومان از جرائم کشاورزان بخشیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :