در دیدار مدیرکل ارشاد جنوب با رییس آموزش و پرورش جیرفت مطرح شد: هنرستان هنرهای زیبا را سرآمد کنیم

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1281

در دیدار مدیرکل ارشاد جنوب با رییس آموزش و پرورش جیرفت مطرح شد: هنرستان هنرهای زیبا  را  سرآمد کنیم 

بهرام مسلمی مهنی در نشست با رئیس آموزش و پرورش جیرفت و مدیران هنرستان هنرهای زیبا جنوب کرمان اظهارداشت: مردم در خصوص هنرستان هنرهای زیبا قضاوت‌هایی خواهند داشت که اگر در شان مردم منطقه پیش نروند قطعا به اعتبار آموزش و پرورش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان لطمه می‌زند.

او بیان کرد: می‌طلبد آموزش و پرورش مدارسی را که وابسته به ارشاد هستند همکاری کند تا ارشاد تمام توان خود را برای حفظ ظاهر این مدارس به کار گیرد.

مسلمی‌مهنی اظهار‌داشت: اگر بخواهیم می‌توانیم هنرستان هنرهای زیبا را سرآمد کنیم پس باید تمام توان خود را در این زمینه بکار گیریم.

او خاطرنشان‌کرد:اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حاکمیت فرهنگی دارد و توقع می‌رود این حاکمیت فرهنگی را در مدارس حفظ کند.

او تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و اداره آموزش و پرورش در کنار یکدیگر با همگرایی و هم افزایی موجب بالارفتن اعتماد مردم و بهتر‌شدن عملکرد در حوزه مدارس هنرهای زیبا می‌شوند.

مسلمی‌مهنی با بیان اینکه برنامه فرهنگی هنری با محوریت هنرستان‌ها برگزار شود،عنوان‌کرد:اجرای برنامه‌های علمی، هنری، فرهنگی،آموزش و… از شاخصه‌های مدارس هنرهای زیبا است.

او با تاکید بر اینکه باید آنچه که در توان داریم در حوزه بهتر شدن این مدارس به کار ببریم، گفت:چرا که این مدارس در منطقه شاخص هستند و باید هنرمندان کشوری تحویل جامعه دهند.

او با تاکید تاکید بر اجرای تفاهم‌نامه مابین اداره آموزش و پرورش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: بند بند این تفاهم نامه هم از طرف آموزش و پرورش و هم از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان باید اجرایی شود.

مدیرکل فرهنگ‌و‌ارشاد اسلامی جنوب کرمان بیان‌کرد: هنرستان‌ها باید خلا آموزش و پرورش را پر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 41
  • امروز: 23
  • دیروز: 204
  • هفته: 971
  • ماه: 4,307
  • سال: 34,228