مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان: اولویت راه‌اندازی واحدهای غیرفعال شهرک‌های صنعتی است

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1320

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان: اولویت راه‌اندازی واحدهای غیرفعال شهرک‌های صنعتی است

بازگشت واحدهای راکد و غیرفعال استان کرمان به ریل تولید از اولویت‌های اساسی شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان است. حسین میجانی با حضور در واحد صنعتی ایران تایل، مایع ژیکا و فراورده گوشتی ترنگ که جز واحد‌های شناسایی شده غیر‌فعال در شهرک صنعتی شماره یک کرمان است به بررسی مشکلات این واحدها در جهت بازگشایی مجدد پرداخت.

میجانی ضمن حضور در محل این واحدهای صنعتی به گفت‌و‌گو با مدیر واحدها و بررسی موانع پیش‌رو در جهت راه اندازی مجدد پرداخت و اعلام کرد: بازگشت واحدهای راکد و غیرفعال استان کرمان به ریل تولید از اولویت‌های اساسی شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان است و با پیگیری‌های انجام شده اتفاقات امیدوارکننده‌ای در این حوزه رقم خواهد خورد .

او افزود: مسائلی نظیر تحریم‌های ظالمانه دشمنان، کمبود یا نبود مواد اولیه، فرسودگی ماشین آلات و بروزرسانی نشدن آن‌ها، نوسانات نرخ ارز، بدهی‌های بانکی، مالیاتی و بدهی از جمله عمده مسائل و مشکلاتی بوده که موجب شده طی سالیان گذشته بخش قابل توجهی از ظرفیت‌های تولیدی کشور راکد یا نیمه فعال شوند که هم اکنون با عنایت پروردگار و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی استان فعال‌سازی دوباره این ظرفیت‌ها و بازگشت کارخانجات تعطیل به ریل تولید را شاهد خواهیم بود که می‌تواند ضمن اشتغال‌زایی قابل توجه برای جوانان، به استان  برای رسیدن به رونق و جهش تولید کمک شایانی کرده و منجر به شکوفایی اقتصادی میهن اسلامی شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان با تشکیل کمیته راه‌اندازی مجدد واحدهای غیرفعال و‌ راکد شهرک‌های صنعتی این امر مهم را در اولویت کار این شرکت قرار داده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 13
  • دیروز: 151
  • هفته: 983
  • ماه: 1,822
  • سال: 1,873