باند سارقان خانوادگي در دام پليس كرمان

منتشر شده در صفحه | شماره

باند سارقان خانوادگي در دام
پليس كرمان

فرمانده انتظامي استان ضمن اشاره به دستگيري اعضاي يك باند خانوادگي سرقت گفت: اين افراد كه اقدام به خريد دو ميليارد و 300 ميليون ريال انواع طلاجات و لوازم خانگي با كارت عابر بانك سرقتي كرده بودند، درعمليات پليس كرمان دستگير شدند.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «رضا بني اسدي» گفت: در پي تماس طلا فروشان بازار شهر كرمان با ماموران كلانتري 11 اين شهرستان مبني بر حضور چند فرد مشكوك در بازار كه در حال خريد طلاجات و سكه در سطح وسيع هستند، موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.
وي افزود: با حضور به موقع پليس در محل و افزايش چتر اطلاعاتي، مشخص شد دو زن به همراه يك مرد با در دست داشتن يك عدد كارت عابر بانك بدون چانه زني اقدام به خريد و سپس فروش سكه و طلاجات به قيمتي پايين تر از قيمتِ خريد، كرده اند، از اين رو هر سه نفر براي تحقيقات تكميلي به محل كلانتري منتقل شدند.
سرهنگ بني اسدي بيان داشت: در بازجويي هاي فني و پليسي يكي از سارقان زن با اعلام اين مسئله كه در كارگاه تفكيك زباله مشغول به كار است و در آن محل دو كارت عابر بانك را با رمزهاي آن پيدا كرده، پرونده پيچيده تر شد.
وي تصريح كرد: متهم خانم اظهار داشت كه پس از پيدا كردن كارت ها با همكاري خواهر و يكي از همسايه ها موجودي كارت ها را چك كرده و متوجه شده اند كه يكي از كارت ها مسدود شده است و كارت ديگر دو ميليارد و 400 ميليون ريال موجودي دارد.
سرهنگ بني اسدي با اعلام اين مسئله كه سارقان پس از اطلاع از موجودي كارت با مراجعه به طلا فروشي ها و فروشگاه هاي لوازم خانگي اقدام به خريد كرده اند، گفت: در بازرسي از محل زندگي آنان مقادير زيادي سكه، طلاجات و لوازم خانگي شامل يخچال، تلويزيون ال اي دي، اجاق گاز، لباسشويي و جاروبرقي كشف و به پليس اگاهي انتقال داده شد.
وي ارزش اموالي كه از طريق كارت سرقتي خريداري شده را دو ميليارد و 300 ميليون ريال ذكر كرد و افزود: با تحقيقات بيش تر، شاكي پرونده نيز شناسايي شد و وي در اظهارات خود بيان داشت كه به هيچ عنوان براي حساب بانكي خود كه سپرده گذاري بلند مدت بوده است، تقاضاي كارت عابر بانك نكرده بوده و سامانه پيامكي نيز بر روي حسابش قرار نداشته و امروز متوجه سرقت از حسابش شده است.
فرمانده انتظامي کرمان در پايان بيان داشت: تحقيقات بيشتر در اين باره كه چگونه اين رمز صادر شده و ديگر متهمان احتمالي ادامه دارد.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 70
  • دیروز: 95
  • هفته: 1,063
  • ماه: 4,049
  • سال: 12,484