بهبود نظام توزیع بنزین با استفاده از کارت سوخت شخصی

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1457

بهبود نظام توزیع بنزین با استفاده از کارت سوخت شخصی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: هدف از اجرای طرح ساماندهی کارت سوخت در مجاری عرضه، بهبود نظام توزیع سوخت با استفاده از کارت سوخت شخصی برای دریافت سوخت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، سیدباقر نورالدینی در نشست هماهنگی با مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان، رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران و جمعی از مالکان مجاری عرضه، اظهار کرد: عرضه بنزین با کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران برای موارد اضطراری ادامه دارد، اما امیدواریم هم‌استانی‌های عزیز با استفاده از کارت سوخت شخصی این شرکت را در بهبود نظام توزیع عادلانه بنزین یاری نمایند.
مدیر منطقه کرمان ضمن تاکید بر لزوم ساماندهی کارت‌های سوخت آزاد موجود در جایگاه‌ها گفت: هدف از اجرای طرح ساماندهی کارت سوخت در مجاری عرضه، بهبود نظام توزیع سوخت با استفاده از کارت سوخت هوشمند شخصی برای دریافت سوخت است.
وی افزود:‌ بر اساس مصوبات قانونی کشور به منظور مدیریت و استفاده بهینه از مصرف سوخت و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی تعداد کارت‌های آزاد در سطح جایگاه‌ها ساماندهی و مدیریت می‌شوند و خوشبختانه در سطح جایگاه‌های استان هیچ مشکلی برای مراجعین به جایگاه‌ها وجود ندارد.
نورالدینی با تأکید بر پایش و رصد روزانه جایگاه‌های استان، بیان کرد: ساماندهی کارت‌های سوخت مجاری عرضه نیازمند همت و همکاری بین دستگاهی، جایگاه‌داران، مردم و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است و شرکت پخش نیز نظارت و پایش لازم را به ‌منظور به‌ سرانجام رساندن موفقیت‌آمیز این طرح انجام خواهد داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 16
  • دیروز: 82
  • هفته: 723
  • ماه: 4,551
  • سال: 38,552