نماینده ولی‌فقیه در سپاه: موضع خانواده شهدا در دفاع از مکتب حاج‌قاسم دشمن را عصبانی کرده است

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1645

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: موضع خانواده شهدا در دفاع از مکتب حاج‌قاسم دشمن را عصبانی کرده است
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گرامیداشت یاد شهدای جنایت تروریستی ۱۳ دی کرمان در روز چهلم این حادثه گفت: موضع خانواده این شهدا در دفاع از مکتب شهید سلیمانی، دشمن را بسیار عصبانی کرده است.
حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی در آیین گرامیداشت چهلمین روز شهدای جنایت تروریستی کرمان در محل حسینیه ثارالله این شهر افزود: خانواده شهدا در سخت‌ترین شرایط ۴۵ساله انقلاب اسلامی، خودشان را نشان دادند و نگذاشتند دشمن اراده آنان را بشکند.
وی تأکید کرد: در این شرایط مسئولان باید خدمتگزاری به این مردم و یادگاران حاج‌قاسم را افتخار بدانند.
حاجی‌صادقی با بیان اینکه انتقام اساسی از دشمنان را در این می‌دانیم که ریشه آنان در منطقه و جهان قطع شود اظهارداشت: این اقدامات و به‌شهادت‌رساندن مردم، حرکت ملت ایران را کُند نمی‌کند.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان از تاریخ عبرت نگرفتند و نفهمیدند که با شهادت زائران مکتب حاج‌قاسم، این حرکت کم‌رنگ نخواهد شد اضافه کرد: شهیدان جنایت تروریستی کرمان به مکتب حاج‌قاسم و گفتمان مقاومت حیات جدیدی دادند.
وی همچنین با اشاره به‌ضرورت مشارکت در انتخابات همانند سایر صحنه‌های انقلاب اسلامی گفت: این مردم نشان داده‌اند که باوجود مشکلات، سختی‌ها و بدعملی عده‌ای، دست از ولایت‌فقیه بر نمی‌دارند.
برگزاری مراسم چهلم شهدای کرمان در ۱۵۰ شهرستان
نماینده ولی‌فقیه در سپاه همچنین با بیان اینکه مراسم چهلم شهدای جنایت تروریستی کرمان در ۱۵۰ شهرستان کشور برگزار می‌شود اظهارداشت: این شهدا نمره قبولی در زندگی گرفتند.
وی یادآور شد: هیچ عملی تضمین شده نیست و تنها عملی که انسان را به خدا می‌رساند، شهادت و شهادت، پیروزی است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز گفتمان مقاومت در کشورهای مختلف منطقه، گفتمان برتر است که به برکت خون حاج‌قاسم شکل‌گرفته تصریح کرد: دشمن از میان زائران زن و بچه انتقام می‌گیرد؛ کشتار زنان و کودکان، قدرت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 69
  • دیروز: 99
  • هفته: 891
  • ماه: 4,637
  • سال: 38,523