برای سومین سال پیاپی اتفاق افتاد انتخاب شرکت آبرسانان کرمان به عنوان واحد نمونه استانی استاندارد

منتشر شده در صفحه | شماره

برای سومین سال پیاپی اتفاق افتاد
انتخاب شرکت آبرسانان کرمان به عنوان واحد نمونه استانی استاندارد

ضمن مراسمی که با حضور مدیرکل استاندارد استان کرمان و معاونین ایشان و رئیس اداره استاندارد شهرستان رفسنجان دوشنبه 11/8/94 در شهرک صنعتی رفسنجان برگزار شد لوح تقدیر واحد نمونه استانی استاندارد به آقای مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت آبرسانان کرمان و لوح نمونه استانی مسئول کنترل کیفیت به آقای مهندس امیری مسئول کنترل کیفیت این شرکت اهدا و از خدمات آنان تجلیل شد. در این مراسم که پس از بازدید مدیرکل و هیئت همراه از خط تولید این کارخانه انجام شد آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت آبرسانان در سخنانی ضمن خیرمقدم به میهمانان اظهار داشت: شرکت آبرسانان کرمان از سال 87 فعالیت تولیدی خود را آغاز نموده هم اکنون با 8 خط ظرفیت تولید سالانه 000/20 تن انواع لوله های پلی اتیلن را دارد. وی افزود: هم اکنون 150 واحد در سطح کشور مشغول تولید لوله پلی اتیلن هستند که تنها 23 واحد گرید A دارند که شرکت آبرسانان کرمان یکی از آن واحدهاست. وی افزود، در بخش تولید لوله های گاز با توجه به حساسیت تولید و رعایت استانداردهای بسیار دقیق تنها 19 کارخانه در کشور مجوز تولید دارند که شرکت آبرسانان کرمان نیز از سال 91 در ورندور لیست شرکت گاز ملی ایران قرار گرفته است و تولیدات ما در هر دو بخش در اقصی نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته است. مهندس ابراهیمی افزود: این واحد تولیدی زمینه اشتغال مستقیم 100 و غیرمستقیم 600 نفر را در سطح کشور فراهم آورده است. وی موفقیت شرکت آبرسانان کرمان را مرهون تلاش مدیران و متخصصان بخش های مختلف و کارکنان این واحد و حمایت ها و پیگیری مسئولان استاندارد کرمان و رفسنجان دانست و اظهار امیدواری کرد با افق جدیدی که پس از رفع تجریم ها پیش روی واحدهای تولیدی قرار خواهد گرفت ظرفیت تولید این شرکت نیز افزایش یابد.
مدیر کل استاندارد استان کرمان:شرکت هایی همچون شرکت آبرسانان کرمان باعث افتخار
استان هستند
در این مراسم آقای شرافت مدیرکل استاندارد استان کرمان در سخنانی مدیریت خوب و بهره گیری از نیروهای متخصص کارآمد و دلسوز را عامل اصلی موفقیت شرکت آبرسانان کرمان در سالهای پی در پی دانست و گفت: انتظار ما این است که شرکت هایی هم چون شرکت شما که باعث افتخار استان هستند. در عرصه کشور نیز خود را بهتر و بیشتر معرفی کنند و در بخش تولید و تجارت مطرح شوند. وی افزود: اداره کل استاندارد استان در همه عرصه ها حامی و پشتیبان شماست و انشاء ا… در شرایط جدید کشور که پس از تحریم ها رقابت ها جدی تر خواهد شد، شرکت آبرسانان کرمان همچون واحد تولیدی نمونه استان بلکه کشور باشد.
در ادامه خانم سربازپور مدیر اداره استاندارد شهرستان رفسنجان نیز در سخنانی با تبریک به مدیرعامل و پرسنل شرکت آبرسانان کرمان گفت: شما تنها واحدی هستید که در موفقیت واحد نمونه استانی و واحد نمونه کنترل کیفی را با هم کسب نموده اید این افتخار بزرگی است امیدوارم انگیزه های نیروهای متخصص شاهد موفقیت های هر چه بیشتر شما باشیم.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 44
  • دیروز: 204
  • هفته: 992
  • ماه: 4,328
  • سال: 34,249