اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه | شماره

تاسیسات آبرسانی چهارراه ولیعصر کرمان جابجا می شود
همزمان با عملیات عمرانی شهرداری کرمان در چهارراه ولیعصر ،2030 متر تاسیسات آبرسانی جابجا می شود.
غلامرضا زین الدینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان گفت: همزمان با عملیات عمرانی شهرداری کرمان و ایجاد تقاطع غیر همسطح در این منطقه،2030 متر تاسیسات آبرسانی شامل لوله چدن داکتیل (1480 متر) و لوله پلی اتیلن (550 متر) در این محدوده جابجا می شود. وی افزود: همچنین 23 عدد شیرآلات مربوطه نیز جابجا خواهد شد. زین الدینی در پایان بیان داشت: همزمان با این عملیات 25 فقره انشعاب فرسوده نیز بازسازی می گردد.

تعویض کنتور خراب در بافت
70 درصد رشد داشت
تعویض کنتور خراب در شهرستان بافت در هشت ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل بیش از 70 درصد رشد داشت. تیمور رجایی مدیر امور آب شهرستان بافت گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 360 دستگاه کنتور خراب در این شهرستان تعویض شده که در مقایسه با میزان تعویض کنتور خراب در هشت ماهه نخست سال قبل که 256 دستگاه می باشد ، از رشد بیش از 70 درصدی برخوردار بوده است.
رجایی در ادامه بیان داشت: این میزان دستگاه کنتور خراب در شهرهای ارزوئیه (27)، بافت (142)، بزنجان (23) و رابر (64) دستگاه تعویض گردید. مدیر امور آبفا شهرستان بافت در پایان بیان داشت: تعویض کنتورهای خراب علاوه بر اینکه از هدر رفتن آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آب رسانی جلوگیری می کند، شرایط لازم برای کنترل مصرف و خدمات رسانی شایسته تر به مشترکین و شهروندان را نیز فراهم می کند.

واگذاری 26 فقره انشعاب آب در شهرستان بافت
طی آبان ماه 26 فقره انشعاب آب در شهرستان بافت واگذار شد. تیمور رجایی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بافت گفت: طی آبان ماه به منظور ارائه خدمات آبرسانی به مشترکین جدید، 26 فقره انشعاب آب شامل انشعاب مسکونی (24 فقره) و انشعاب تجاری (2 فقره) در این شهرستان واگذار شد. وی افزود: این تعداد انشعاب در شهرهای ارزوئیه (4 فقره)، بافت (7 فقره)، بزنجان (5 فقره) و رابر (10 فقره ) واگذار شد .

واگذاری 148 فقره انشعاب آب در شهرستان رفسنجان
طی آبان ماه 148 فقره انشعاب آب در شهرستان رفسنجان واگذار شد. عباس سالاری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان گفت: طی ماه گذشته به منظور ارائه خدمات به مشترکین جدید، 148 فقره انشعاب آب واگذار گردید. وی افزود: این تعداد اشتراک در شهرهای انار (14)، بهرمان (14)، حسین آباد گلشن (4)، رفسنجان (107)، صفائیه (2) و کشکوئیه (7) فقره واگذار شد.
وی در پایان با توجه به پیش رو داشتن روزهای سرد و احتمال یخبندان تصریح کرد: از مشترکین درخواست می شود نسبت به نگهداری کنتورهای منازل و املاک خویش دقت و توجه ویژه ای داشته باشند تا ضمن برقراری آب در ایام فوق، از ضرر و زیان احتمالی یخ زدگی و شکستگی لوله ها جلوگیری شود.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 67
  • دیروز: 99
  • هفته: 889
  • ماه: 4,635
  • سال: 38,521