قتل‌های سریالی تکذیب شد از سیر تا پیاز ‌قتل ‌فجیع‌ خانوادگی درکرمان مقتول توسط برادر همسرش به قتل رسید جسد مقتول را قطعه قطعه و در اطراف کرمان رها کردند کلیه متهمان این پرونده دستگیر شدند

منتشر شده در صفحه | شماره

قتل‌های سریالی تکذیب شد
از سیر تا پیاز ‌قتل ‌فجیع‌ خانوادگی درکرمان

مقتول توسط برادر همسرش به قتل رسید

جسد مقتول را قطعه قطعه و در اطراف کرمان رها کردند

کلیه متهمان این پرونده دستگیر شدند

بازپرس ویژه ی قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان، جزئیات قتل فجیج مرد ۴۰ ساله توسط خانواده همسر در کرمان را تشریح کرد.
حسین میرزا بیگی پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در مورخ ۲۲ آذر ۹۴ در پی تماس شهروندان مبنی بر مشاهده آثار خون در یکی از محل های شهر کرمان، بازپرس ویژه قتل در صحنه ی جرم حاضر شد و پس از بررسی موضوع مشخص شد که آقای و. ش توسط اعضای خانواده همسرش در منزل به قتل رسیده است؛ تحقیقات اولیه از متهمان انجام گرفت و در نهایت به انجام قتل اقرار کردند.
وی ادامه داد: مرتکبین به قتل به دلیل اینکه برای حمل جسد با مشکلی مواجه نشوند نسبت به قطعه قطعه کردن جسد متوفی اقدام و با جدا کردن اعضای بدن، جسد را سوزانده و در اطراف کرمان رها می کنند.
میرزا بیگی اظهار کرد: کلیه متهمان این پرونده دستگیر و با قرار بازداشت موقت آنها، پرونده در مرحله تحقیقات است. علت این درگیری اختلافات خانوادگی بوده و قتل در چند روز گذشته اتفاق افتاده است.
وی تصریح کرد: مقتول توسط برادر همسرش به قتل رسیده و همسر وی نیز در مخفی کردن جسد و سوزاندن آن نقش داشته است.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ادامه داد: مقتول بالای ۴۰ سال سن داشته و تحقیقات در پی اینکه آیا همسر مقتول در قتل وی مقصر بوده است یا خیر ادامه دارد.
قتل صاحب محموله ۵ تنی پسته
وی در ادامه به تشریح یک پرونده ی قتل دیگر پرداخت و گفت: در زمستان سال گذشته شاهد سرقت ۲۵ تن پسته به ارزش پنج میلیارد ریال بودیم که متاسفانه سارقان پس از سرقت، اقدام به قتل راننده ی کامیون با اسلحه کرده و جسد وی را در بیابان های اطراف کرمان رها می کنند.
میرزا بیگی اظهار کرد: تحقیقات فنی و اطلاعاتی برای شناسایی عوامل این جنایت فجیح صورت گرفت و در نهایت پنج نفر متهم توسط اداره اطلاعات و با همکاری کارکنان آگاهی استان شناسایی و دستگیر شدند. وی تصریح کرد: متهمان به قتل راننده و ۳۰ فقره سرقت، به آتش کشیدن عمدی اتومبیل یکی از پزشکان متخصص، آدم ربایی و حمل سلاح جنگی غیرمجاز اقرار کرده و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: آنچه که با بررسی این پرونده حائز اهمیت است و باید مورد توجه مردم قرار گیرد، این است که غالبا در وقوع جنایات نقش بزه دیده و قربانی مهم است.
وی اظهار کرد: در این پرونده حضور راننده متوفی به تنهایی برای حمل چنین بار ارزشمندی در انتخاب وی برای ارتکاب جرم موثر بوده است.
میرزابیگی تصریح کرد: وقوع قتل های سریالی در شهرستان کرمان شایعه ای بیش نیست.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 62
  • دیروز: 94
  • هفته: 739
  • ماه: 4,487
  • سال: 38,692