۳۰درصد مجوزات سازمان صمت جنوب کرمان در حوزه فرآوری است

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1094

۳۰درصد مجوزات سازمان صمت جنوب کرمان در حوزه فرآوری است

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت جنوب کرمان از صدور ۳۰درصد مجوزهای این سازمان در زمینه صنایع فرآوری محصولات کشاورزی خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت جنوب کرمان، رئیس سازمان به همراه نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی شهرستان عنبرآباد از شهرک صنعتی عنبرآباد بازدید کرد. 

مهندس مروجی فرد با بیان اینکه سالانه بیش از چهار و نیم تن انواع محصولات کشاورزی در جنوب کرمان تولید می‌شود، اظهار داشت: از طرح های صنایع فرآوری حمایت می کنیم تا شاهد رونق بیشتر بخش کشاورزی جنوب کرمان باشیم.

او تصریح کرد:سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به عنوان دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید آماده پیگیری مشکلات سرمایه گذاران در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به بازدید از کارخانه های نایلون، کارتن، شیره خرما و کارخانه نیلی صنعت اشاره کرد و از ارائه تسهیلات برای سرمایه در گردش این کارخانه جات خبر داد و گفت: این تسهیلات از منابع تبصره ۱۸ پرداخت می شود.

او ضمن اشاره به بازدید از شهرک صنعتی عنبرآباد، افزود: به طرح های نیمه تمام یک فرصت داده شد تا در غیر اینصورت ابطال و در اختیار سرمایه گذاران جدید قرار داده شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :