صدور 723 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمان در سال 1401

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1246

صدور 723 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمان در سال 1401

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت : ­از ابتدای امسال تاکنون 723 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمان صادر شده است. مجتبی مصباح با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 723 فقره مجوز مشاغل خانگی صادر و 30 طرح مشاغل خانگی به بانک‌های عامل استان معرفی شده است ار پرداخت بیش از 375 میلیون تومان، تسهیلات قرض‌الحسنه به آن‌ها خبر داد.

او بیان کرد: در سال گذشته 68 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی به استان کرمان ابلاغ شده بود که برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم در خصوص جذب این اعتبار انجام شد .

مصباح اظهار کرد: در این راستا 4002 فقره مجوز مشاغل خانگی صادر، 2337 طرح مشاغل خانگی به بانک معرفی و نهایتاً 1509 طرح با 2579 نفر اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل معرفی شد تا 61 میلیارد و225 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه را دریافت کنند.

اوبا اشاره به این‌که از ابتدای امسال تاکنون طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل استان 375 میلیون تومان تسهیلات دریافت و مابقی پرونده‌ها نیز در دست بررسی قرار دارند، گفت: این اعتبارات در کل استان توزیع شده است و خوشبختانه همراهی و همکاری خوبی در خصوص پرداخت این تسهیلات میان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل استان وجود دارد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خاطرنشان کرد: مدیریت استان کرمان در سال جاری 60374 فرصت شغلی را برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :