سرپرست جدید معاونت اقتصادی استانداری کرمان مطرح کرد. توسعه متوازن و اتمام طرح‌های اقتصادی نیمه‌تمام اولویت برنامه‌ها است

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1407

سرپرست جدید معاونت اقتصادی استانداری کرمان مطرح کرد. توسعه متوازن و اتمام طرح‌های اقتصادی نیمه‌تمام اولویت برنامه‌ها است

معاونت اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به اینکه توسعه اقتصادی استان کرمان در ابعاد مختلف را با جدیت دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: یکی از ابزارهای توسعه و معرفی ظرفیت‌ها، برگزاری نمایشگاه‌ها و معرفی تولیدات کشور در زمینه‌های مختلف است.

امیر حسن‌زاده با بیان اینکه نمایشگاه‌ها فرصتی برای حضور سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در استان است، گفت: حتماً از برگزاری نمایشگاه‌ها در استان حمایت خواهیم کرد و باید در این نمایشگاه‌ها زمینه جذب سرمایه‌گذار در استان کرمان را فراهم کرد.

سرپرست جدید معاونت اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی استان کرمان، گفت: خوشبختانه نمایشگاه خودرو خوبی در استان کرمان راه‌اندازی شده است.

او با بیان اینکه تماشای پیشرفت کشور در هر حوزه‌ای انرژی آفرین است و به انسان حس بسیار خوبی می‌دهد، ادامه داد: در بازدیدی که از نمایشگاه خودرو داشتم، پیشرفت در صنعت خودروسازی کشور هم محسوس است و شاهد تولیدات به روزی در این حوزه بودیم.

حسن‌زاده با ابراز اینکه قطعاً تقویت صنعت خودروسازی، تولید با کیفیتی را هم به‌دنبال دارد بیان کرد: صنعت خودروسازی در کشور یک صنعت قوی، جذاب و مورد علاقه مردم است.

سرپرست جدید معاونت اقتصادی استانداری کرمان با بیان اینکه توسعه اقتصادی استان با دو شاخص مهم مدنظر است، گفت: توسعه متوازن اقتصادی و توسعه پایدار اقتصادی استان را با جدیت پیگیری می‌کنیم؛ استان کرمان توسعه اقتصادی داشته و نمی‌توان منکر آن بود اما متاسفانه این توسعه متوازن نبوده است.

او با اشاره به اینکه در برخی شهرستان‌های استان توسعه اقتصادی به خوبی ایجاد شده، اما در برخی شهرستان‌ها مردم دچار مشکلات زیادی هستند، بیان کرد: متاسفانه عدم توسعه اقتصادی متوازن و پایدار در استان باعث شده توسعه‌ای هم که اتفاق افتاده به چشم نیاید و عملاً کارها به خوبی پیش نرود و حتی در مواردی اعلام می‌شود که استان کرمان هیچ توسعه اقتصادی نداشته است وامروز باید توسعه متوازن اقتصادی در استان اجرایی شود.

او با اشاره به اینکه اتمام طرح‌های نیمه تمام اقتصادی استان نیز در اولویت برنامه‌ها است، گفت: حتماً پروژه‌های اقتصادی استان آسیب‌شناسی می‌شوند و آنهایی که اهمیت توسعه اقتصادی متوازن و پایدار را برای استان کرمان دارند در راس امور قرار می‌گیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 82
  • دیروز: 103
  • هفته: 742
  • ماه: 4,438
  • سال: 38,815