رئیس بهره‌برداری شرکت گاز استان کرمان: ۳۵ درصد مشترکان گاز استان کرمان جزو پرمصرف‌ها قرار گرفتند

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1411

رئیس بهره‌برداری شرکت گاز استان کرمان: ۳۵ درصد مشترکان گاز استان کرمان جزو پرمصرف‌ها قرار گرفتند

رئیس بهره‌برداری شرکت گاز استان کرمان گفت: ۶۵ درصد مشترکین گاز استان الگوی مصرف را رعایت کردند، ۳۰ درصد مشترکان پرمصرف و ۵ درصد مشترکان بسیار پرمصرف هستند.

علی سلیمانی، با بیان اینکه در روزهای گذشته شاهد کاهش شدید دما در سطح کشور و استان کرمان بودیم، اظهار داشت: خوشبختانه در این مدت قطعی گاز در کرمان را نداشتیم.

وی با اشاره به اینکه با تصویب هیئت دولت تعرفه گاز برای مشترکان پرمصرف افزایش یافته و این در حالی است که تعرفه گاز برای کسانی که الگوی مصرف را رعایت کردند بدون تغییر باقی مانده است.

به گزارش تسنیم رئیس بهره‌برداری شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه طبق این مصوبه، در فصول سرد سال 12 پله مصرفی تعریف شده است، ادامه داد: برای پله‌های اول تا سوم جزو مشترکان با مصرف متعارف محسوب می‌شوند و گازبها بدون تغییر قیمت باقی می‌ماند.

وی با اشاره به اینکه 65 درصد مشترکین گاز استان کرمان الگوی مصرف متعارف را رعایت کردند و در پلکان اول تا سوم قرار گرفتند، گفت: مشترکان پله چهارم تا ششم 30 درصد افزایش گازبها و مشترکان پله هفتم تا دهم، 50 درصد افزایش گازبها نسبت به تعرفه قبلی را داشتند.

سلیمانی با بیان اینکه حدود 30 درصد‌ مشترکان گاز استان کرمان در پلکان‌های چهارم تا دهم یعنی مشترکان پرمصرف قرار گرفته‌اند، افزود: حدود 5 درصد مشترکان استان کرمان نیز جزو مشترکان بسیار پرمصرف قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه برای پله‌های یازدهم و دوازدهم عدد ثابت 5 هزار و 6 هزار تومان به ازای هر متر مکعب گاز مصرفی تعیین شد، بیان کرد: این عدد افزایش قیمت 3 تا 4 برابری گازبهای این مشترکان را نسبت به تعرفه‌های قبلی نشان می‌دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 86
  • دیروز: 103
  • هفته: 746
  • ماه: 4,442
  • سال: 38,819