میجانی مدیرعامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان کرمان: ۱۲پروژه‌ در شهرک‌های صنعتی استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1417

میجانی مدیرعامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان کرمان: ۱۲پروژه‌ در شهرک‌های صنعتی استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند

 مدیرعامل شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان کرمان با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۲ پروژه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کرمان با اعتباری به میزان  دو هزار میلیارد ریال خبر داد. 

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان، میجانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در مورد پروژه‌های در دست اقدام این شرکت عنوان کرد:‌ پروژه آماده سازی و زیرسازی معابر کرمان 4 به طول 14 کیلومتر و مبلغ 70 میلیارد ریال و پروژه زیرسازی و آسفالت معابر کرمان 2 با مقدار 312000 متر مربع آسفالت به مبلغ 90 میلیارد ریال در دست اقدام هستند.

دکتر میجانی افزود: تملک ناحیه صنعتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان رابر و پروژه  مخابراتی نواحی صنعتی قلعه گنج، رودبار جنوب،منوجان، بهرمان، ریگان، فهرج، کبوترخان ،کشکوییه ،ارزوییه و پاریز به مبلغ 20 میلیارد ریال و پست برق جیرفت از  پروژه‌های در دست اقدام این شرکت است.

او در رابطه با پروژه راور عنوان کرد: این پروژه با هزینه 10 میلیارد ریال در 20 بهمن قابل افتتاح است و در همین تاریخ کلنگ‌زنی پروژه ناحیه صنعتی رابر نیز صورت می‌گیرد.

میجانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در رابطه با پروژه‌هایی که کلنگ‌زنی شده‌اند به کرمان‌نو می‌گوید: پروژه زیرسازی و آسفالت ناحیه صنعتی رستم آباد به مبلغ 80 میلیارد ریال، کلنگ زنی پست برق سیرجان و جیرفت با اعتباری به میزان 1500 میلیارد ریال  و کلنگ زنی پروژه اجرای خط دو مداره سیرجان 2 به مبلغ 187 میلیارد ریال صورت گرفته است.

حسین میجانی ادامه داد:‌ پروژه احداث واحدهای کارگاهی شهرک صنعتی کرمان 2 به مبلغ 70 میلیارد ریال، زیرسازی و آسفالت شهرک صنعتی انار به مبلغ 64 میلیارد ریال و اجرای شبکه توزیع آب و خط انتقال فاز توسعه کرمان2 به مبلغ 64 میلیارد ریال نیز آماده کلنگ‌زنی و شروع عملیات اجرایی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 1
  • امروز: 56
  • دیروز: 60
  • هفته: 925
  • ماه: 4,695
  • سال: 38,411