رئیس کل دادگستری خبر داد. اژه‌ای به زودی به استان سفر می‌کند

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1548

رئیس کل دادگستری خبر داد. اژه‌ای به زودی به استان سفر می‌کند
رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه سفر هیئت نظارت قوه قضائیه به استان کرمان به خوبی برگزار شد، گفت: ریاست قوه قضائیه به زودی به استان کرمان سفر خواهد کرد.
حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی در نشست شورای قضایی استان کرمان بر اجرای قانون جامع حدنگار تاکید و تصریح‌کرد: اجرای این قانون در بخش کمی از اراضی استان باقی مانده که باید با رفع مشکلات و موانع موجود، تکمیل شود.
او اظهار کرد: هدف از اجرای طرح جامع حدنگار این است که تمامی اراضی کشور سند حدنگار و تک برگ داشته باشد.
حمیدی بیان‌کرد: ادارات و سازمان‌های دولتی از سال‌ها قبل مکلف شده‌اند که اسناد اراضی تحت تملک خود را دریافت کنند و انتظار می‌رود که سازمان بازرسی نیز به موضوع نظارت به این بخش ورود کند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان بر همکاری هر چه بیشتر مدیران اجرایی استان برای اجرای قانون جامع حدنگار نیز تاکید کرد و ادامه داد: قرارگاه اجرای قانون حدنگار باید با ریاست استاندار کرمان تشکیل شده و امورات مربوطه را پیگیری کنند.
او در ادامه با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی گفت: با پیاده روی اربعین، بزرگترین کنگره انسانی در دنیای امروز رقم‌ می‌خورد و افراد با هر ملیت، زبان، نژاد و رنگ با شعار “حب الحسین یجمعنا” دور هم جمع می‌شوند و این حماسه بزرگ را می‌آفرینند.
حمیدی بیان کرد: پیاده روی بزرگ اربعین فضای ایران و عراق را تحت تاثیر خود قرار داده و بسیاری افراد یا در این کنگره عظیم شرکت کرده‌اند و یا از زائران پذیرایی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :