مدیرکل آموزش‌وپرورش استان: رشد ۱۰۰ درصدی رتبه‌های دورقمی کنکور ۱۴۰۲

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1653

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان: رشد ۱۰۰ درصدی رتبه‌های دورقمی کنکور ۱۴۰۲
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کرمان از رشد ۱۰۰ درصدی کسب رتبه‌های دورقمی کنکور سراسری ۱۴۰۲ توسط دانش‌آموزان کرمانی خبر داد و افزود: هدیه نقدی ۱۰۰ میلیون‌تومانی به دانش‌آموزان کرمانی تک‌رقمی کشوری کنکور سراسری ۱۴۰۳ اعطا می‌شود.
رضا رضایی در آیین تجلیل از دانش‌آموزان برتر علمی آموزش‌وپرورش ناحیه یک کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای فرهنگی و دانش‌آموزان اظهار کرد: آرامش و امنیت کنونی ما به برکت خون شهیدان است که در سخت‌ترین شرایط ایستادگی کردند تا ما بمانیم.
او با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی توان ساخت حتی سیم‌خاردار را نداشتیم، گفت: امروز در ایران توسط جوانان این مرزوبوم موشک ساخته می‌شود و پیشرفت کشور در عرصه‌های علمی به‌ویژه سلول‌های بنیادی و فناوری نانو مشهود است.
رضایی با بیان اینکه دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به آموزش‌وپرورش دارد، تصریح کرد: ایران اسلامی در دو سال اخیر به کارگاه مدرسه‌سازی تبدیل شده و این در حالی است که در استان کرمان بیش از ۳۰۰ مدرسه به بهره‌برداری رسیده و عملیات احداث ۱۰۳ مدرسه هم آغاز شده است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کرمان با اشاره به بهره‌برداری از مدرسه شهدای دانش‌آموز ۱۳ دی‌ماه حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در مراسم چهلمین روز شهادت این عزیزان گفت: بیش از ۵۵ درصد از روند ساخت این مدرسه طی ۴۰ روز تکمیل شد که این هم‌نشان می‌دهد خواستن توانستن است.
او با بیان اینکه مردم شریف کرمان قهرمان‌پرور هستند افزود: عطا احمدی سردار مدرسه‌سازی است که با ساخت بیش از ۲۶۰ مدرسه برای همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود.
او از شهید قاسم سلیمانی به‌عنوان یک انسان تمام ساحتی نام برد و افزود: شهید سلیمانی تکرارشدنی است و باید در راستای تربیت نسلی متعهد و در تراز جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.
رضایی با اشاره به کسب رتبه اول کشوری آموزش‌وپرورش استان کرمان در شاخص‌های اختصاصی گفت: کسب شش رتبه تک رقمی توسط دانش‌آموزان استان در کنکور سراسری ۱۴۰۲ موفقیتی بی‌نظیر در تاریخ آموزش‌وپرورش کرمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 42
  • امروز: 24
  • دیروز: 204
  • هفته: 972
  • ماه: 4,308
  • سال: 34,229