اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه | شماره

بیش از 4000 متر از تاسیسات شبکه توزیع آب در میدان آزادی کرمان جابجا می شود
همزمان با اجرای عملیات پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی، 4070 متر از تاسیسات شبکه توزیع آب در این میدان جابجا می شود. غلامرضا زین الدینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان گفت: همزمان با اجرای عملیات پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی،اقداماتی از سوی امور آبفا کرمان جهت جابجایی تاسیسات آبرسانی انجام می شود. وی افزود: در این زمینه 4070متر لوله چدن داکتیل (1920 متر) ، پلی اتیلن (2150 متر) و همچنین 84 عدد شیرآلات مربوطه نیز جابجا می شوند. مدیر امور آب کرمان در ادامه بیان داشت: 100 فقره انشعاب آب نیز بازسازی خواهد شد. زین الدینی در پایان گفت: در حال حاضر جابجایی تاسیسات در خیابان استقلال و ضلع شرقی خیابان بهمنیار به پایان رسیده و در ضلع غربی بهمنیار در حال انجام می باشد.

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان از تصفیه خانه فاضلاب این شهر بازدید کرد
مدیرکل بازرسی استانداری کرمان و هیئت همراه از تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمان بازدید کردندبا توجه به اجرای لاین دوم جاده شرف آباد-زنگی آباد، باژیان مدیرکل بازرسی استانداری کرمان به اتفاق مدیران اداره راه و شهرسازی،گاز،شهردار زنگی آباد و با حضور زین الدینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان از تاسیسات آبرسانی،خطوط انتقال فاضلاب و تاسیسات گاز در طول مسیر بازدید کردند. بازدیدکنندگان همچنین از تصفیه خانه فاضلاب دیدن کردند .در این دیدار توسط دهقانی مدیر بهره برداری فاضلاب شهر کرمان توضیحات لازم در رابطه با نحوه کار تصفیه خانه ارائه شد.

عملیات ساخت مخزن 5000 مترمکعبی شهر عنبرآباد آغاز شد
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد از ساخت مخزن 5000 مترمکعبی شهر عنبرآباد خبر داد. علی مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد گفت: مخزن 5000 مترمکعبی شهر عنبرآباد با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال در حال ساخت می باشد که امید است تا پایان تیرماه سال 95 به بهره برداری برسد. وی همچنین در رابطه با توسعه شبکه شهر عنبرآباد گفت: شبکه شهر عنبرآباد به طول 5 کیلومتر واقع در بلوار مدیریت،حسین آباد،شهرک نارنج، خیابان مطهری و شهرک خدا آفرین توسعه یافته است. مشایخی همچنین از بازسازی 150 فقره انشعاب در محله های خداآفرین حسین آباد و عباس آباد خبر داد.

اقدامات انجام شده عملیات آبرسانی به شهر رودبار تشریح شد
بهرامی گفت: تاکنون 6000 متر خط انتقال اجرا شده است. رضا بهرامی سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان کهنوج گفت: به منظور رفع کمبود آب در رودبار جنوب ، انتقال آب از دشت مختارآباد به این شهر در دستور کار قرار گرفته است. وی افزود: در این راستا تا کنون 7000 متر خط انتقال 600 اجرا شده است و 5000 متر باقیمانده نیز در حال انجام می باشد. بهرامی در ادامه بیان داشت: در این عملیات آبرسانی، 7 حلقه چاه پس از حفر و تجهیز وارد مدار بهره برداری می شوند که در حال حاضر آزمایش پمپاژ 4 حلقه چاه با موفقیت انجام شده است. سرپرست امور آبفای کهنوج ،اجرای 5 منهول با اتصالات،تسطیح و احداث جاده دسترسی به طول 12 کیلومتر، تخلیه لوله 600 به طول 11 کیلومتر،نقشه برداری مسیر به طول 12 کیلومتر، آزادسازی موانع و املاک شخصی 4 مورد،ترسیم کروکی نقشه خطوط برق و خطول جمع آوری چاهها را از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه بیان نمود.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 25
  • امروز: 101
  • دیروز: 144
  • هفته: 913
  • ماه: 4,327
  • سال: 33,817