استاندار دست به مهره شد

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 906

استاندار دست به مهره شد

از انتصاب معاون مدیریت و منابع انسانی استانداری تا تغییر مدیر دفتر زینی‌وند

بالاخره و پس از مدتی از استقرار دکتر زینی‌وند در استانداری او در یک روز تغییرات فراوانی را در پست‌های مدیریتی استان اعمال کرد. در روز گذشته و طی حکمی از سوی استاندار کرمان «حسن میرصادقی» مدیرکل حراست استانداری با حفظ سمت به سرپرستی فرمانداری بردسیر منصوب شد. مراسم تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید شهرستان بردسیر با حضور دکتر بصیری معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد. پیش از این حرف و حدیث‌هایی در مورد بروز تخلف در این فرمانداری شنیده می‌شد. نجف‌پور فرماندار سابق بردسیر چند ماه پیش به علت بیماری از سمت خود استعفا داده بود. میرصادقی اصالتا اهل روستای طرز شهرستان راور است و سابقه فرمانداری راور را در کارنامه خود دارد. پیش از این «مجید نجف پور» فرماندار بردسیر بود.این اولین تغییر در سطح فرمانداری‌های استان پس از حضور زینی‌وند به عنوان استاندار کرمان است.

استاندار از ابتدا به تغییرات مدیران و فرمانداران هشدار داده بود. زینی‌وند اخیرا نیز گفته نیاز باشد روز انتخابات هم فرمانداران بی‌انگیزه را تغییر می‌دهم. این در حالی است که وزارت کشور اجازه تغییر در فرمانداران را ۶ ماه پیش از انتخابات را به راحتی نمی‌دهد.

 تغییرات دیگری هم روز گذشته در استانداری کرمان رخ داد و اولین معاون زن استاندار منصوب شد. خانم حمیده واعظی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان انتخاب و از خدمات محمدرضا وفایی تقدیر شد. زینی‌وند در ادامه به وفایی حکم مشاوره داد. برخی از سایسون استان از عملکرد وفایی ابراز نارضایتی کرده بودند. 

 همچنین استاندار کرمان، دکتر تاج الدین صالحیان را به سمت سرپرست دفتر استاندار منصوب کرد. به این ترتیب خنجری دفتر استاندار را ترک می‌کند. گفته می‌شود او در صورت تایید راهی حراست می‌شود.

استاندار کرمان فردا راهی تهران می‌شود. گفته می‌شود قرار است تغییراتی در دفتر استانداری در تهران هم انجام شود. 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 77
  • دیروز: 82
  • هفته: 784
  • ماه: 4,612
  • سال: 38,613