توسعه زیرساخت ها در جنوب کرمان مورد توجه مسئولان باشد

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1140

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس:

توسعه زیرساخت ها در جنوب کرمان مورد توجه مسئولان باشد

نماینده کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار در مجلس شورای اسلامی خواستار توسعه زیرساخت ها در شهرستان های جنوبی استان کرمان شد.

منصور شکرالهی اظهارداشت: شهرستان‌های جنوبی کرمان با وجود پتانسیل‌های بسیار زیاد به خصوص در زمینه معادن و کشاورزی اما با مشکلات زیادی مواجه هستند.

او افزود: توسعه جنوب استان به بودجه و اعتبارات کافی نیاز دارند و همه مسئولان و نماینده‌ها باید تلاش خود را برای انجام کارهای زیر بنایی و ساختاری در این شهرستان‌ها انجام دهند.

او بر وحدت و همراهی مردم و مسئولان تاکید کرد و گفت: باید کارهای کلان و بزرگ در جنوب انجام شود و نماینده‌ها نیز در مرکز باید برای کسب اعتبارات تلاش خود را انجام دهند.

نماینده کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه زیر ساخت‌های کشاورزی و به خصوص توسعه صنایع بالادستی و پایین دستی کشاورزی اهمیت بسیار بالایی دارد و باید از خام فروشی در این زمینه جلوگیری کنیم.

او بر برندینگ و تولید محصولات صادرات محور و خلق ثروت تاکید و کرد و گفت: باید همه در کنار یکدیگر کار کنیم که بودجه مورد نیاز برای توسعه جنوب کرمان جذب و کارها با دقت بالا در شهرستان‌های جنوبی انجام شود تا شاهد محرومیت زدایی از این مناطق باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :