پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد کرمان

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1246

پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد کرمان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از پرداخت ۱۵ میلیارد و ۹۱۷ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان استان طی دوماه گذشته خبر داد.یحیی صادقی با اشاره به ۱۷ خرداد سالروز تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با هدف گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه و پرداخت تسهیلات با هدف یاری‌نمودن محرومان و مستضعفان، امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خودکفا کردن محرومان تشکیل‌شده است.

او گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت ۲۱ بهمن سال ۱۳۹۵ در استان کرمان راه‌اندازی شد و هزارو۶۱۴ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۹۱۷ میلیون تومان طی دو ماهه امسال توسط صندوق امداد ولایت کرمان به مددجویان و نیازمندان پرداخت‌شده است.

صادقی می‌گوید: این تسهیلات در حوزه‌های درمان، فرهنگی، مسکن، حمایتی، و اشتغال و … پرداخت‌شده است.

به گفته او صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کرمان طی پارسال نیز ۱۳ هزار و ۹۹۴ فقره تسهیلات به ارزش ۱۸۳ میلیارد و ۶۲۱ میلیون تومان به مددجویان و اقشار نیازمند استان پرداخت کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان همچنین با اشاره به راه‌اندازی صندوق ضمانت تسهیلات اشتغال مددجویان گفت: این صندوق باهدف ضمانت تسهیلات مددجویان با اولویت زنان سرپرست خانوار تشکیل‌شده و از ابتدای امسال تاکنون ۱۵۱ نفر از مددجویان با تأمین اعتبار حدود سه میلیارد تومان از این ضمانت استفاده کردند.

او گفت:با هدف گسترش دامنه پوشش این خدمت، امسال وام کارگشایی مددجویان نیز در قالب صندوق ضمانت قرار خواهد گرفت.صادقی با دعوت از خیران و مردم نیکوکار برای سپرده‌گذاری در این صندوق، می‌گوید: خیران حقیقی و حقوقی می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق امداد ولایت به آدرس (www.sqev.ir) و یا با سپرده‌گذاری در این صندوق از بسته تشویقی به‌عنوان هم‌افزایی از منابع صندوق بهره‌مند شوند و بتوانند به تعداد بیشتری از نیازمندان تسهیلات پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 45
  • امروز: 87
  • دیروز: 206
  • هفته: 1,237
  • ماه: 4,328
  • سال: 34,670