مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: سعی در حل مشکلات مدارس کرمان در همه مناطق داریم

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1271

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: سعی در حل مشکلات مدارس کرمان در همه مناطق داریم

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان عدالت آموزشی را از مهمترین محورها و اهداف آموزش و پرورش کرمان دانست و گفت: سعی در رفع مشکلات مدارس داریم.

رضا رضایی در آیین آغاز به کار دوره آموزشی چهار روزه تأمین مدرس ویژه معلمان دوره ابتدایی مناطق جنوبی و شرقی استان کرمان گفت: از مهم‌ترین اهداف آموزش و پرورش استان کرمان عدالت محوری در زمینه آموزش است به طوری که همه دانش آموزان نصیب برابری از آموزش داشته باشند.

او گفت: تمام سعی ما در این زمینه متمرکز شده که مشکلات را به نمایش بگذاریم تا این مشکلات به خصوص در مناطق محروم رفع شود.

رضایی ادامه داد: باید سعی کنیم توانمند‌سازی و به روز رسانی نیروی انسانی در جهت ارتقا آموزش به خصوص در مقطع ابتدایی انجام شود.

او بیان کرد: کارگاه‌های آموزشی در این زمینه برگزار شده است

او با بیان اینکه عدالت محوری و نصیب برابر آموزشی مهمترین راهبرد ما در آموزش و پرورش استان کرمان است، بیان کرد: تا کنون سعی کرده‌ایم کمبودها و مشکلات مدارس را در مناطق مختلف به نمایش بگذاریم تا مشکلات محروم‌ترین مناطق استان را حل کنیم.

او با اشاره به اینکه همه مسئولان باید برای رفع مشکلات و ارتقای آموزش تلاش کنند بیان کرد: ارتقای سطح آموزشی دانش آموزان مهم است و از همه توان برای ارتقای توان آموزشی دانش آموزان در فصل تابستان استفاده می‌شود.

او بر شناسایی استعدادها در همه مناطق تاکید کرد و افزود: طرح تثبیت یادگیری برای ۳۴ هزار دانش‌آموز کرمانی در تابستان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 86
  • دیروز: 103
  • هفته: 746
  • ماه: 4,442
  • سال: 38,819