معاون فنی، نظارت و ساخت راه‌های روستایی راهداری جنوب کرمان خبرداد: پیشرفت ۵۰ درصدی عملیات بازگشایی محورهای روستایی رودبار‌جنوب

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1477

معاون فنی، نظارت و ساخت راه‌های روستایی راهداری جنوب کرمان خبرداد: پیشرفت ۵۰ درصدی عملیات بازگشایی محورهای روستایی رودبار‌جنوب

معاون فنی و نظارت و ساخت راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان در بازدید مشترک به همراه سرهنگ قنبری فرمانده گروه مهندس ۴۵۵ رزمی جنوب شرق نزاجا از محور روستایی چاه ابراهیم ـ طبق ـ نمداد ـ دازان گفت: این پروژه به صورت مشارکتی با ارتش جمهوری اسلامی در قلب مناطق محروم چاه ابراهیم در حال اجرا است.

اکبر سلیمانی هدف از احداث این پروژه را برخورداری مردم از راه مناسب خواند و بیان داشت: در حال حاضر به همت نیرو‌های ارتش و همکاران ما در اداره کل راهداری جنوب کرمان عملیات بازگشایی این مسیر پیشرفت ۵۰ درصدی داشته است.

او افزود: این محور ۳۵ کیلومتر طول دارد و اجرای عملیات ساخت و احداث ابنیه فنی ۱۰ کیلومتر از این مسیر به زودی با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان با تلاش پیمانکار شروع خواهد شد. سلیمانی تصریح کرد: عملیات اجرای آسفالت بلافاصله پس از اتمام زیرسازی شروع خواهد شد.

معاون فنی و نظارت و ساخت راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راهداری جنوب کرمان از برخورداری مردم ۹ روستا با جمعیت بیش از ۷۰۰ خانوار از راه آسفالته در این محور خبر داد و گفت: احداث این محور سبب مهاجرت معکوس روستاییان می‌شود و رونق کشاورزی، دامداری و اقتصادی این منطقه محروم و توانمند از نعمت‌های خداوندی را در پی خواهد داشت.

او منطقه چاه ابراهیم ـ طبق ـ نمداد ـ دازان را یکی مناطق محروم جنوب کرمان از نظر امکانات زیر ساختی، اما برخوردار از نعمت‌های خدادادی خواند و از همکاری و تلاش نیرو‌های خستگی ناپذیر ارتش جمهوری اسلامی برای احداث این محور تشکر و قدردانی کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 16
  • دیروز: 82
  • هفته: 723
  • ماه: 4,551
  • سال: 38,552