تخلیه آب‌های سطحی معابر کرمان با ۳۰ تانکر سیار و ۱۰۰ پمپ ثابت و سیار

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1655

تخلیه آب‌های سطحی معابر کرمان با ۳۰ تانکر سیار و ۱۰۰ پمپ ثابت و سیار
سرپرست شهرداری کرمان از تخلیه آب‌های سطحی معابر کرمان با ۳۰ تانکر سیار و ۱۰۰ پمپ ثابت و سیار خبر داد و گفت: تا عصر امروز همه آب‌گرفتگی‌ها رفع می‌شود.
محسن تویسرکانی سرپرست شهرداری کرمان، با اشاره به اینکه از روز گذشته شاهد بارندگی‌های زیادی در سطح استان و شهر کرمان بودیم، اظهار داشت: طی ۲۴ گذشته به‌واسطه بارش شدید باران در برخی از نقاط کرمان شاهد آب‌گرفتگی‌هایی بودیم.
او با بیان اینکه شهر کرمان از گذشته با مشکل آب‌گرفتگی معابر در این شرایط جوی روبه‌رو بوده است، گفت: باتوجه‌به تدابیری که از قبل دراین‌ارتباط پیش‌بینی شده بود همکاران ما پمپ‌های ثابتی را در این مناطق نصب‌کرده بودند تا در هنگام بارندگی آب باران به‌صورت خودکار به خارج از شهر هدایت شوند.
سرپرست شهرداری کرمان ادامه داد: متأسفانه شب گذشته به دلیل اینکه برخی از شبکه برق شرکت توزیع نیروی شمال استان کرمان قطع شده بود، تجمع آب باران و آب‌گرفتگی را در برخی از نقاط شهر کرمان داشتیم.
او بیان کرد: برای حل این مشکل شهرداری با ۳۰ تانکر سیار و ۱۰۰ پمپ ثابت و سیار اقدام به تخلیه آب‌های سطحی از معابر کرد، افزود: همکاران ما از روز گذشته در سه شیفت اقدام به تخلیه آب‌های سطحی کردند و این روند ادامه دارد.
سرپرست شهرداری کرمان با بیان اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در معابر شهر کرمان نداریم، گفت: خوشبختانه طی این مدت هیچ آب‌گرفتگی که منازل همشهریان را با مشکل مواجه کند، نداشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :