در حاشیه

منتشر شده در صفحه | شماره

اولین سریال بدون حجاب چکامه چمن ماه
چکامه چمن ماه به تازگی در یک سریال در کشور ترکیه بازی کرده و نکته جالب آن, حضور بدون حجاب چکامه چمن ماه در این سریال است. مدتی پیش بود که چکامه چمن ماه عکس هایی بی حجاب از خودش در صفحه اینستاگرامش قرار داده بود و جنجالی شده بود. این اتفاق همزمان با کشف حجاب صدف طاهریان بود و همین امر موجب شد که کشف حجاب چکامه چمن ماه نیز پررنگ تر از همیشه دیده شود. اما چکامه چمن ماه پس از چند روز عکس های بی حجاب خود را حذف کرد و به نظر می رسید که او قصد بازگشت به ایران را داشته باشد و به همین جهت عکس هایش را پاک کرده است. حالا پس از گذشت چند هفته, سریال جدیدی ( blue of love) قرار است در شبکه های ترکیه ای پخش شود که حکایت از حضور چکامه چمن ماه در آن سریال دارد و نکته اصلی آن حضور وی بدون حجاب اسلامی در این سریال می باشد!

یک هوادار پرسپولیس در ورزشگاه
تختی درگذشت
یکی از هواداران پرسپولیس در جریان مسابقه این تیم با نفت تهران جان خود را از دست داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس در نیمه اول مسابقه با نفت تهران موقعیت های خوبی را از دست داد و البته یک گل هم زد. در جریان این نیمه، یکی از هواداران پرسپولیس سکته کرد و او را به بیمارستان منتقل کردند. اما پزشک حاضر در ورزشگاه در گفت و گو با عکاس خبرآنلاین اعلام کرد که این هوادار زمانی که به بیمارستان منتقل می شد علائم حیاتی نداشت و جان خود را از دست داده بود.

پلمب‌شدن مغازه تتلو به‌دليل نداشتن
‌پروانه كسب
مغازه پوشاک‌فروشی «والتون» متعلق به یکی از خوانندگان زیرزمینی در مجتمع اریکه ایرانیان پلمپ شد. به گزارش»توریسم آنلاین» پلمب این مغازه پوشاک به دلیل نداشتن پروانه کسب،‌ استفاده از اسامی بیگانه و لفظ «والتون» در تابلو و همچنین فروش لباس‌های نامناسب و خارج از شئونات اسلامی و عرف عنوان شده است. این درحالی است که چندی پیش سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در راستای ممنوعیت بکارگیری عناوین و اصطلاحات بیگانه در تابلوهای مغازه‌ها هشدار داده بود. گفته می شود امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو صاحب این مغازه بوده است.

شکایت امین زندگانی از مزاحم همسرش !
بازیگر جوان سینمای ایران با انتشار پستی در اینستاگرام خود، درباره مزاحمت برای همسرش و شکایت از فرد مزاحم نوشت. امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی یکی از زوج های جوان و بازیگر عرصه سینما و تلویزیون هستند، نکته جالب اینجاست که خبر ازدواج آن ها درحالی رسانه ای شد که تازه نامزده کرده بودند و قصد نداشتند، این موضوع را به این زودی ها علنی کنند. مدت ها بعد از رسانه ای شدن ماجرا، در اسفند 92 این دو هنرمند با یکدیگر ازدواج کردند.داستان آشنایی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی به یک تله فیلم، بر می گردد که در این فیلم آن ها نقش زن و شوهر را بازی می کردند که بعد از بازی در آن اثر، ارتباط خانوادگی بین آن ها به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، بحث نامزدی مطرح شد. امین زندگانی و همسرش از هنرمندان فعال در صفحات اجتماعی هستند اما امین زندگانی با انتشار پست جدیدی در اینستاگرام خود، از شکایتش علیه مزاحمت هایی که برای همسرش ایجاد شده بود، خبر داد. وی نوشت: «شکل جدید استفاده آدمهای بیمار از فضای مجازی، ایشون ده هفته قبل به شکل فن پیج وارد فضای مجازی شده اند و الان مدتیست در پستهایی مطالبی رو به عنوان یک حقوق دان خیر خواه مطرح میکنن که کاملا با نیت تخریب شخصیت و کاملا عامدانه طراحی شده این صفحه رو بلاک کردم و از ایشون به مراجع قضایی شکایت خواهم کرد.»

خودسوزی برای دریافت موجودی!
مرد 53 ساله ای در مقابل یکی از موسسات مالی و اعتباری اصفهان خودسوزی کرد. این مرد با مراجعه به یکی از شعب موسسه مالی اعتباری درخواست پرداخت کل موجودی حساب خود را داشت که با پاسخ منفی متصدی موسسه مواجه شد این مرد پس از بی نتیجه ماندن اصرار خود در مقابل شعبه اقدام به خود سوزی کرد. محمدی رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان با تایید انتقال این فرد با 30 درصد سوختگی به این بیمارستان گفت: مرد 53 ساله که با استفاده از مواد نفتی اقدام به خودسوزی کرده از ناحیه گردن، پا و دست دچار سوختگی شده است در بخش آی سی یو تحت مراقبت های ویژه بستری است. گفته می شود، این موسسه به علت برخی مشکلات مالی این روزها از پرداخت تمام سپرده گذاری خودداری می کند و فقط بخشی از مبلغ سپرده را پرداخت می کند.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :