قیمت خودروها همچنان صعودی است

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1195

 قیمت خودروها همچنان صعودی است

دلار بالا برود یا پایین، تقاضا باشد یا نباشد؛ هر اتفاقی که در بازار بیفتد، قیمت خودرو خیال پایین آمدن ندارد. دیروز هم تقریبا تمام مدل‌های پرتقاضا افزایش قیمت را ثبت کردند و در این میان ساینا تنها خودرویی بود که کاهش قیمت را تجربه کرد. 

اقتصادآنلاین-پرهام کریمی؛ آخر سال و بازار گرم خودرو؛ این گزاره ای است که هر سال تکرار می شد؛ اما امسال خبری از آن نیست و آنطور که فعالان این بازار می‌گویند، تعداد معاملات عملاً به صفر رسیده و خریداری در بازار نیست. در حقیقت همه چشم به نتایج توافق و کاهش قیمت دلار دوختند. در این شرایط برزخی، رکود بر بازار سایه افکنده است. اما با این وجود نگاهی به بازار دیروز خودرو نشان می دهد که قیمت ها همچنان در مسیر صعود قرار دارد حتی اگر خریدار نباشد!

نگاهی به قیمت ها در بازار خودرو نشان می دهد که در اکثر مدل‌ها دیروز هم شاهد افزایش قیمت بودیم.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما، دیروز با افزایش ۲ میلیون تومانی نسبت به آخر هفته گذشته، ۳۶۱ میلیون تومان معامله شد. مدل ساده نیز ۳۵۵ میلیون تومان در بازار دیروز قیمت خورد که حاکی از افزایش ۲ میلیون تومانی است.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما و ساده نیز دیروز در هر دو مدل افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی را ثبت کرد و به ترتیب ۵۴۸ و ۵۳۸ میلیون تومان معامله می شود.

۲۰۶ تیپ دو دیروز بدون تغییر، با قیمت ۲۶۲ میلیون تومان معامله شد. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ برخلاف تیپ ۲، افزایش دو میلیون تومانی را ثبت کرد و به قیمت ۳۲۱ میلیون تومان معامله شد.

پژو پارس LX نیز با افزایش یک میلیون تومانی به قیمت ۳۲۹ میلیون تومان رسید و در مدل ساده نیز بدون تغییر با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان معامله می شود.

سمند EF۷ نیز دیروز ۲۸۱ میلیون تومان قیمت خورد که نسبت به هفته گذشته دو میلیون تومان افزایش را نشان می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :