مدیر کل حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان مطرح کرد: کشاورزان دست دلالان را کوتاه و مستقیما به شرکت‌های حمل و نقل مراجعه کنند

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1430

مدیر کل حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان مطرح کرد: کشاورزان دست دلالان را کوتاه و مستقیما به شرکت‌های حمل و نقل مراجعه کنند

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: شرکتهای حمل و نقل بار جنوب کرمان از تمامی ظرفیت‌های خود برای بر زمین نماندن محصولات کشاورزان کمک بگیرند

مجتبی محمودی در جلسه هماهنگی فصل حمل و نقل محصولات کشاورزی گفت:از ابتدای فصل حمل و نقل محصولات کشاورزی در حوزه جنوب کرمان یک میلیون تن انواع محصولات کشاورزی از مقصد جنوب کرمان به مقاصد هدف حمل شده است .

او افزود:با توجه به اوج گرفتن برداشت انواع محصولات کشاورزی،کشاورزان با نزدیک شدن به اوج برداشت کشاورزان در زمینه حمل محصولات خود از مراجعه به دلالان خودداری و مستقیما به شرکت های حمل و نقل مراجعه کنند.

مدیر کل راهداری جنوب کرمان از مدیران شرکتهای حمل و نقل خواست از تمام توان مجموعه حمل و نقلی خود برای بر زمین نمانده دسترنج کشاورزان استفاده کنند تا زمینه حمل به موقع محصولات کشاورزی در جنوب کرمان به بازارهای هدف محقق شود.

مجتبی محمودی گفت: در این فصل از تمام ظرفیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برای ساماندهی حمل و نقل استفاده می کنیم و در زمینه برخورد با متخلفان به ویژه شرکت‌های حمل و نقل، کمیسیون ماده 12 فعال و با کوچکترین تخلفی که سبب ضایع شدن حقوق کشاورزان به عنوان صاحبان بار و رانندگان شود، برخورد جدی می شود.

او بیان کرد:تامین ناوگان برای حمل و نقل از دغدغه اصلی مجموعه این اداره کل بوده که در حال حاضر روزانه ۹۵۰ دستگاه کامیون برای حمل، وارد منطقه می شود که این عدد در اوج برداشت به بیش از 2 هزار  دستگاه می رسد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان با اشاره به تعیین جایگاههای سوختگیری ویژه کامیونهای حامل تره بار و محصولات کشاورزی در شهرستانهای جنوبی خواستار همکاری فرمانداران و روسای شرکت های توزیع فرآورده های نفتی جنوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 54
  • امروز: 103
  • دیروز: 206
  • هفته: 1,253
  • ماه: 4,344
  • سال: 34,686