كوماندوهاى حاج قاسم چگونه خلبان نيروى هوايى ابرقدرت روسيه را نجات دادند

منتشر شده در صفحه | شماره

كوماندوهاى حاج قاسم چگونه خلبان نيروى هوايى ابرقدرت روسيه را نجات دادند
اصابت موشك F16 ناتو و سقوط سوخوى روس، خروج دو خلبان و كشته شدن يكى از انهابدست تروريستهاى مخالف سوريه و پنهان شدن ديگرخلبان هراسان و انتظار نجات. نيروى هوايى روسيه بلافاصله با فرستادن زبده ترين كوماندوهاى نيروى مخصوص خود با يك فروند هلى كوبتر براى نجات خلبان وارد عمل مى شوند و با دادن يك كشته و از دست دادن هلى كوبتر به عقب بر مى گردند.
گفته مى شود يگان هاى ويژه تركيه و ناتو جهت اسارت خلبان روس و باج گيرى و تحقير ابر قدرت روس وارد عمل مى شوند.
از سوى ديگر و در گير و دار برنامه ريزى روسها براى عمليات مجدد جهت ازادى و نجات سريع خلبان روسى ژنرال ايرانى حاج قاسم سليمانى كه همه چيز را زيرنظر دارد به روسها اطلاع مى دهد يگان ويژه وى اماده عمليات است و وظايف روسها را در پشتيبانى هوايي، اطلاعات ماهواره اى و جنگ الكترونيك شخصا به انها ابلاغ مى كند.
منطقه عمليات ٦ كيلومتر پشت خطوط مقدم درگيرى ارتش سوريه با مخالفين و تروريستهاست.
٦ رزمنده از يگان ويژه عملياتى حزب الله و ١٨ كوماندو سورى اموزش ديده توسط پاسداران دلاور ايرانى وارد عمليات مى شوند و در پيچيده ترين و سريع ترين عمليات مشترك ابر قدرت روسيه و يگان ويژه هجده نفره حاج قاسم و در حاليكه پوتين رئيس جمهور روسيه شخصا و با چشم ماهواره اى لحظه به لحظه عمليات را نظاره و همه امكانات روس را براى پشتيبانى هوايى و ماهواره اى بكار گرفته و با دستور كور كردن كليه امكانات ماهواره اى و فوق مدرن ارتباطات ناتو در منطقه عمليات امكان هر گونه واكنش و پشتيبانى سريع را از دشمن و تروريستهاگرفته است منتظر خبر خوش سردار ايرانى مى ماند! يگان ويژه حاج قاسم پس ازنفوذ سريع به عمق شش كيلومترى و نابودى كل تروريستهاى تا دندان مسلح در مسير،كنستانتين موراخين خلبان روسى را نجات و هر ٢٤ تكاور دلاور به همراه خلبان سالم به پايگاه بر مى گردند! وقتى حاج قاسم خبر پايان عمليات و سلامت خلبان را به پوتين داده است حال اوباما و ژنرالهاى ناتو كه در سوى ديگر و لحظه به لحظه عمليات سردار ايرانى را رصد مى كرده اند از ديدنى ترين صحنه ها بوده است.
ايران ، خاك دليران
ايران، غرش شيران
ايران هميشه جاويدان….
پنجم اذر ماه سال ياس ١٣٩٤همزمان با سالگردتاسيس بسيج به فرمان امام خمينى ره


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :