رزم‌حسینی شهید زنده‌ای از تبار حاج قاسم

منتشر شده در صفحه | شماره

رزم‌حسینی شهید زنده‌ای از تبار حاج قاسم

پس از صحبت‌های تاریخی مقام معظم رهبری در 22 خرداد 1392 که در سالروز میلاد امام حسین علیه‌السّلام در جمع اقشار مختلف مردم بیان شد و در آن تاکید ویژه ای بر حضور همه اقشار در پای صندوق های رای بود مردم حماسه ساز در 24 خرداد همان سال، حماسه ای دیگر از جنس شور و شعور ولایتمداری را رقم زدند که در پی آن حجت الاسلام حسن روحانی به مقام ریاست جمهوری ایران رسید.از همان آغاز جناح های مختلف هر کدام با چشم داشت گسترش قدرت خویش به کرسی استانداری کرمان نگاه می کردند اما انتخاب علیرضا رزم حسینی مردی از تبار لشکر غرورآفرین 41 ثارالله هم رزم سردار قهرمان و رشید اسلام «حاج قاسم سلیمانی» به عنوان یک فرد فراجناحی امید تازه ای را در دل همه دلسوزان و علاقمندان به کرمان ایجاد کرد. مردی که حاج قاسم بارها از او به عنوان شهید زنده یاد کرده است.
مردی که با رویکرد همدلی و همزبانی دولت و ملت با شعار «توسعه بر محور ولایت» مسئولان کشوری را نیز به تعجب واداشت. مردی که از همان آغاز و در روز معارفه به صراحت عنوان کرد که هرگز اختیارش را به جناح های سیاسی نخواهد داد و تا امروز که دو سال از سکانداری اش بر استان کرمان گذشته است همچنان به این پیمان خود با مردم وفادار مانده است. کسی که عشق همه جانبه اش به این سرزمین و تلاش هایی که حتی خبرنگاران را برای رصد این حجم از خدمت ناتوان و خسته کرده است، نمی توان توصیف کرد جز با شناخت منش بسیجیان حاضر در جبهه های نبرد حق علیه باطل. منشی که فارغ از سیاست بازی های موجود از این شهید زنده، مدیری بسیجی و جهادگر ساخته است.
اگر امروز سرداری چون حاج قاسم سلیمانی در جبهه دفاع از این مرز و بوم قلوب ایرانیان و مسلمانان را تسخیر نموده است، رزم حسینی نیز با فعالیت همه جانبه و عاشقانه اش برای توسعه همه جانبه زیرساخت های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حفظ و حراستش از تاریخ این استان قلوب کرمانیان را به تسخیر خود درآورده است چرا که امروز تفکر حاکم بر مدیریت استان تفکر لشکر 41 ثارالله است. تفکری که نتیجه اش خدمت بدون چشمداشت است.
او بارها اعلام کرده است که به دنبال افزایش اختیارات سیاسی نیست بلکه تلاش می کند اختیارات اقتصادی استاندار را افزایش دهد تا بتواند به سرعت مطلوب برای توسعه استان با زیرساخت سرمایه گذاری بخش خصوصی برسد. رزم حسینی بارها تاکید کرده مردم رنج دیده استان نباید با وجود گنج در رنج بسر ببرند و در عمل ثابت کرده که حضورش در استان به طمع هیچ قدرت سیاسی و یا کسب منافع اقتصادی نبوده است و به یمن برکت حضور اوست که امروز قرارگاه پرافتخار فرزندان رشید این مرز و بوم در سپاه یعنی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در همه عرصه های سازندگی استان حضوری همه جانبه و قدرتمند دارد که قطعا به توسعه تاریخی کرمان منجر خواهد شد.
پس بیایید بی انصافی های از سر سیاست ورزی و حب و بغض را در حمله و هجمه به رزم حسینی کنار بگذاریم و برای توسعه همه جانبه استان کرمان دست در دست او بنهیم و از هیچ پوششی فروگذار نکنیم و باور کنیم نباید حتما نفعی به ما یا جریان ما برسد تا از عملکرد توسعه گرایانه رزم حسینی حمایت کنیم. بیایید قدرشناس خدمتگزاران واقعی این سرزمین همچون رزم حسینی باشیم و انصاف و آخرت خود را با مطامع دنیوی و زودگذر نفروشیم.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :