خسارات میلیونی نوسانات برق به جیرفتی‌ها

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 603

خسارات میلیونی نوسانات برق به جیرفتی‌ها

 

به علت اختلال در شبکه برق بامداد جمعه خسارت میلیونی به وسایل خانگی اهالی خیابان ذوالفقار شهرستان جیرفت وارد شده است.

به گزارش ایسنا، بامداد جمعه سوم آبانماه ساعت ۲، اهالی خیابان ذوالفقار جیرفت با صدای فیوز های برق به حیاط منازل و کوچه کشانده شدند.

در اثر نوسانات برق بامداد جمعه در خیابان ذوالفقار جیرفت، خسارت جدی به وسایل برقی وارد شده است که خسارت دیدگان از مسئولان تقاضا دارند تا در اسرع وقت ضمن همکاری با مردم نسبت به جبران خسارت وارد شده اقدام کنند.

وسایل شهروندان بیمه خسارت هستند

مهندس غلامعباس انجم شعاع مدیر امور برق شهرستان جیرفت در پاسخ به پیگری‌های خبرنگار ایسنا مبنی بر علت اختلال ایجاد شده در شبکه برق و وضعیت آسیب به وسائل خانگی برقی، گفت:متاسفانه اختلال در شبکه برق شب گذشته یک حادثه بود که باعث قطعی نول شبکه شده است.

وی در پاسخ به این سوال که خسارت وارد شده به وسایل برقی شهروندان را پاسخگویی هستید یا خیر؟ افزود: بر اساس بررسی و نظر کارشناس خسارت اداره برق، خسارت های ایجاد شده را پاسخگو هستیم.

انجم شعاع از همه اهالی خیابان ذوالفقار جیرفت خواست با مراجعه به اداره برق شهرستان و تشکیل پرونده نسبت به اعلام خسارت ناشی از نوسان برق اقدام نمایند و اظهار کرد: شهروندان ساکن خیابان مذکور که وسایل برقی خانگی و …دچار آسیب شده اند روز شنبه چهارم آبانماه با مراجعه به اداره برق جیرفت نسبت به تعیین تکلیف و وضعیت ایجاد شده اقدام کنند.

خسارت ناشی از نوسانات برق قابل جبران هستند

رضا رشیدی قائم مقام مدیر عامل شرکت توزیع برق جنوب در مدیریت های برق شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با ابراز تاسف از خسارت وارده به وسایل برقی اهالی یکی از خیابان های شهر جیرفت گفت: شهروندانی که در اثر نوسانات برق شب گذشته در جیرفت متضرر شده اند، بعد از تایید کارشناس خسارت، جبران می شود.

وی از همه شهروندان و مشترکین خواست تا اینکه وسایل برقی خود را برای پیشگیری از آسیب های احتمالی در اثر نوسانات برق به محافظ مجهز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 76
  • دیروز: 96
  • هفته: 699
  • ماه: 4,322
  • سال: 38,905