معلم غیر‌بومی برای ما نفرستید

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1070

فرماندار ریگان: 

معلم غیر‌بومی برای ما نفرستید

فرماندار شهرستان محروم ریگان در استان کرمان با بیان اینکه نیروهای غیربومی آموزش و پرورش در ریگان مدتی بعد از استخدام تقاضای جابه جایی دارند گفت: نیروهای حق التدریس غیربومی در ریگان ساماندهی نخواهند شد.

امین باقری در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان ریگان با بیان اینکه حضور نیروهای غیربومی و ثابت نبودن معلمان در طول سال در ریگان موجب افت تحصیلی دانش آموزان شده است افزود: با توجه به اینکه ۴۵ نیروی غیربومی از شهرستان های همجوار به ریگان تحمیل شده است این نیروها به هیچ عنوان در ریگان ساماندهی نخواهند شد.

رئیس شورای آموزش وپرورش ریگان در ادامه با انتقاد از مدیران استان ابراز کرد: تا کی ما شاهد افت تحصیلی دانش آموزان محروم شهرستان ریگان باشیم.

باقری تصریح کرد: به نیروهای غیربومی خدمات رسانی نخواهیم کرد و این افراد به شهرستان های خود مراجعه کنند.

فرماندار ریگان تصریح کرد:حتی مشاهده می شود در این شهرستان سرایدار نیز از شهرستان های همجوار جذب می شوند که این موضوع پذیرفتنی نیست.

او در ادامه با اشاره به بازگشایی مدارس در شهرستان ریگان افزود: تمامی امکانات برای بازگشایی مدارس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی فراهم شده است.

باقری افزود: با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی چهار مدرسه جدید در شهرستان احداث خواهد شد.

او از برنامه ساخت ۳۰ واحد آموزشی توسط خیران و تجهیز و نوسازی  مدارس در شهرستان خبر داد و ابراز کرد:نیمی از این مدارس همزمان با بازگشایی مدارس راه اندازی خواهند شد.

گفتنی‌ست در شهرستان ریگان ۱۶۰ واحد آموزشی وجود دارد که بیش از ۱۷ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در آنها مشغول تحصیل هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 54
  • دیروز: 60
  • هفته: 923
  • ماه: 4,693
  • سال: 38,409