رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد. وضعیت آسیب‌های اجتماعی استان نیازمند نگاه ویژه است

منتشر شده در صفحه صفحه نخست | شماره 1420

رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد. وضعیت آسیب‌های اجتماعی استان نیازمند نگاه ویژه است

 رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان این مطلب که در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نمی‌توان یک نسخه مشترک را برای مناطق مختلف اجرایی کرد، گفت: وضعیت استان کرمان اقتضاء می‌کند نگاه ویژه‌ای به این استان صورت گیرد.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در دیدار با مدیرکل مشارکت های مردمی و سرمایه اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار کرد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان از معاونت‌های فعال دادگستری استان در اجرای ماموریت های پیش بینی شده و نیز در حوزه های مقابله با حاشیه نشینی و حمایت از تولید برنامه‌هاست و ایده‌های متعددی در این معاونت اجرایی شده که شایسته تقدیر است.

او با اشاره به پراکندگی و پهناور بودن استان کرمان و تنوع فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و … ادامه داد: در استان کرمان لازم است که در حوزه نیروی انسانی، اعتبارات و تنوع برنامه ریزی‌ها مبتنی بر آداب و رسوم مناطق مختلف توجه بیشتری صورت گیرد.

حمیدی با بیان این مطلب که در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی نمی توان یک نسخه مشترک را برای مناطق مختلف اجرایی کرد، افزود: وضعیت استان کرمان اقتضاء می کند که نگاه ویژه ای به این استان صورت گیرد.

او به کمبود اعتبارات در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرائم نیز اشاره و بیان کرد: به منظور اجرای ماموریت های معاونت اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرائم و اجرای امورات مبتنی بر پیش بینی و پیشگیری نیاز به تامین اعتبار است.

مدیرکل مشارکت های مردمی و سرمایه اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه نیز در این دیدار گفت: کرمان از استان های برتر کشور در اجرای برنامه های حوزه پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی است.

اسماعیل حسن زاده با تاکید بر این مطلب که نگاه پیشگیری در استان کرمان نهادینه شده است، افزود: موضوعات مرتبط با پیشگیری از وقوع جرم و آسیب  های اجتماعی به شکل بسیار خوبی در استان کرمان دنبال می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 62
  • دیروز: 94
  • هفته: 739
  • ماه: 4,487
  • سال: 38,692