استاندار کرمان: برخی به دلیل منافع شخصی در فضای مجازی برای استانداری حاشیه می سازند

منتشر شده در صفحه | شماره

استاندار کرمان:
برخی به دلیل منافع شخصی در فضای مجازی برای استانداری حاشیه می سازند

پیام ما- استاندار کرمان نسبت به حاشیه سازی برخی افراد برای استانداری در فضای مجازی واکنش نشان داد. علیرضا رزم حسینی در آیین افتتاحیه آغاز عملیات اجرایی طولانی ترین تونل انتقال آب خاورمیانه که ظهر دیروز در گلزار کرمان برگزار شد، برای اولین بار نسبت به افرادی که به زعم او برای استانداری در فضای مجازی حاشیه می سازند واکنش نشان داد. او با اشاره به اقدام شجاعانه استانداری کرمان در بحث مبارزه با زمین خواری و حاشیه نشینی در این استان گفت: خیلی ها که برای ما در فضای مجازی و گروه های اجتماعی پرونده سازی می کنند، حاشیه می سازند و جوسازی می کنند، منافع شخصی دارند اما ما به راه خود ادامه خواهیم داد. این صحبت های علیرضا رزم حسینی در زمانی که برخی افراد منتسب به گروه های سیاسی اقدام به انتشار خبرهایی خاص برای تحت فشار گذاشتن وی کرده اند جالب توجه به نظر می رسد.
استاندار کرمان همچنین با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به تدوین منشور همدلی در استان کرمان اشاره کرد و گفت: همه باید در فضایی عادلانه و منصفانه با رعایت خطوط قرمز برای انتخابات رقابت کنند، داور و مجری را هم باید قبول داشته باشند و به جای دعواهای سیاسی و قضاوت عجولانه در فضایی سالم با هم رقابت کنند زیرا در نهایت مردم باید نمایندگان خود را انتخاب کنند. وی اضافه کرد: رای مردم بسیار تاثیرگزار است و مردم باید در انتخابات شرکت کنند. چرا که دولت امروز برای اجرای برنامه های مختلف خود نیاز جدی به حضور مردم در صحنه دارد و پشتوانه جدی مردم در پروژه های اقتصادی و سیاسی می تواند دولت را در اجرای برنامه هایش یاری کند. استاندار کرمان ادامه داد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید دولتی خردگرا، قانون گرا و توسعه گراست. رزم حسینی با اشاره به اینکه توسعه یعنی توانمندسازی مردم اظهار داشت: توسعه در توزیع پول خلاصه نمی شود و باید هر منطقه با پتانسیل های موجود خود اداره شود. وی ادامه داد: شهر نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج از طرح های نمونه دولت یازدهم است که توسط یک موسسه غیر دولتی آباد می شود و مردم و نظام از خدمات آن بهره می برند.
رزم حسینی در این آیین همچنین به بخشی از کارهای دولت تدبیر و امید در کرمان اشاره کرد. برنامه هایی مثل طرح مثلث توسعه اقتصادی، بهبود فضای کسب و کار، بهبود اوضاع قالی کرمان، پروژه های عمرانی شهر کرمان در راستای پشتیبانی از طرح مکران بزرگ، طرح شناسایی هزار نفر کارآفرین، طرح پتروشیمی کرمان و سند اعتدالی ورزش. استاندار کرمان در پایان صحبت هایش هم ضمن تشکر از رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، مهندس باهنر نایب رئیس مجلس، سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم و بختیاری مدیرعامل آب منطقه ای گفت: از نمایندگان استان کرمان هم تشکر می کنم اما نام نمی برم تا در ایام نزدیک به انتخابات از کسی تبلیغ نشود.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :