کاهش محسوس دمای هوای کرمان از فردا شب زمستان زودتر می‌آید

منتشر شده در صفحه | شماره

کاهش محسوس دمای هوای کرمان از فردا شب
زمستان زودتر می‌آید

پیام ما- روز گذشته از طرف دفتر مدیریت بحران استانداری پیامکی با مضمون تغییر وضعیت آب و هوای کرمان ارسال شد. در این پیامک آمده بود: «با سلام ناپايداريهاي جوي از اواخر وقت فردا بصورت افزايش ابر و وزش باد نسبتا شديد و بارش باران و برف آغاز و از دوشنبه شب كاهش محسوس دما در استان پيش بيني ميشود.دفتر مديريت بحران استانداري» با توجه به متن این پیامک مشخص می شود که وضعیت آب و هوای کرمان به نسبت روزهای اخیر تغییر قابل توجهی خواهد کرد و مردم باید آماده پذیرایی از سرمای زمستان شوند.
مدیرکل بحران استانداری کرمان:
زمستان شروع می شود
مدیرکل ستاد بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری کرمان در ارتباط با پیامک یاد شده به «پیام ما» گفت: موضوع خاصی نیست و فقط تغییر وضعیت هوای کرمان را اطلاع داده ایم. محسن صالحی افزود: در روزهای اخیر هوای کرمان کاملا مطبوع بوده و از یکشنبه شاهد تغییرات خواهیم بود.
وی در پاسخ به این پرسش که بحران در پیش است گفت: طی چند روز آینده در استان کرمان بحران نخواهیم داشت و فقط شاهد وضعیت جدیدی نسبت به اکنون هستیم اما در عین حال ستاد مدیریت بحران همواره آماده بوده و هست. صالحی با اشاره به کاهش دمای هوا اظهار داشت: زمستان از این هفته برای کرمانی ها آغاز می شود.
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان:
مردم خود را برای زمستان آماده کنند
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان هم در ارتباط با تغییر وضعیت آب و هوای کرمان در روزهای آینده گفت: بارش باران از اواخر وقت یکشنبه آغاز می شود. حمیده حبیبی افزود: البته بارش باران در همه مناطق استان نیست و فقط در بعضی مناطق استان شاهد بارش خواهیم بود و در ارتفاعات هم برف می بارد. وی در پاسخ به این پرسش که در شهر کرمان هم بارش باران خواهیم داشت گفت: احتمال بارش باران در شهر کرمان هم وجود دارد.
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان درباره کاهش دمای هوا هم گفت: پس از خارج شدن سامانه بارشی که از یکشنبه شب آغاز می شود و تا دوشنبه شب ادامه دارد، دمای هوا به طور محسوسی کاهش خواهد یافت. حبیبی در پایان گفت: زمستان از این هفته در کرمان آغاز می شود و مردم باید خود را بری این فصل آماده کنند.
گفتنی است بر طبق آنچه که در سایت اداره کل هواشناسی استان کرمان آمده است کمینه دمای شهر کرمان در 24 ساعت آینده به صفر خواهد رسید و بیشینه دمای کرمان از 17 درجه سانتی گراد فراتر نخواهد رفت.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 62
  • دیروز: 94
  • هفته: 739
  • ماه: 4,487
  • سال: 38,692