خبر

منتشر شده در صفحه | شماره

تعريض و روشنايي بلوار امامزاده علي(ع) سیرجان به زودي پايان مي‌يابد
تعريض و زيرسازي ميدان امام علي(ع) (پليس راه) تا ورودي نجف‌شهر در حال انجام است و به زودي پايان مي‌يابد. رامين يگانه مدير عامل سازمان عمران شهرداري سيرجان در گفتگو با واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان با بيان اين مطلب گفت: با هدف كاهش حوادث رانندگي، روان شدن ترافيك در زمان‌هاي پرتردد و همچنين تسهيل در امر تردد خودروها، تعريض و زيرسازي، روشنايي و جدول‌گذاري ميدان امام علي(ع) تا نجف شهر در حال اجرا است و طبق برنامه‌ي زمانبندي، پايان خواهد يافت. وي افزود: جدول‌گذاري اين مسير با اعتباري حدود400 ميليون تومان و نصب 100 پايه چراغ روشنايي با هزينه‌اي بالغ بر 300ميليون تومان در حال انجام است. مدير عامل سازمان عمران شهرداري سيرجان ادامه داد: اميدواريم طبق برنامه‌‌ريزي‌هاي انجام شده، اين طرح‌ها طي يكماه آينده به پايان برسد.

دوره‌هاي تخصصي آتش‌نشاني در سيرجان برگزار ‌شد
مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري سيرجان از برگزاري دوره‌هاي تخصصي آتش‌نشاني خبر داد. به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان، مهدي فيروزآبادي با اعلام اين خبر گفت: با توجه به ذات اقلیمی و جغرافیایی شهر سيرجان و وجود فضاها و بناهای قدیمی و تاریخی و نيز احتمال بروز حوادث غیرمترقبه، دوره‌‌ي تكنيك‌هاي تهويه و تخليه در آتش‌نشاني و پنج دوره مواد خطرناك با هدف ارتقاي سطح علمي آتش‌نشانان در سالن مهر شهرداري با حضور دكتر صبري و با همكاري واحد آموزش شهرداري و جهاد دانشگاهي طي يك هفته برگزار شد. وي با اشاره به اينكه آتش‌نشانان باید از لحاظ علمی، جسمی و روحی در وضعیت مطلوبی باشند و خود را برای روزهای سخت آماده کنند افزود: در اين دوره‌ها آتش‌نشانان شهرهاي زيدآباد، پاريز، نجف شهر و گمرك حضور داشتند كه به شركت كنندگان در اين دوره مدرك معتبر اعطا مي‌شود. مهدي فيروزآبادي توسعه زیرساخت‌ها و تجهیزات ایستگاه‌های آتش‌نشانی را مهم برشمرد و بيان كرد: آتش‌نشانان برخلاف همه افراد جامعه، وقتی فاجعه و اتفاقی روی می‌دهد از حادثه دوری نمی‌کنند، بلکه در بطن حادثه قرار می‌گیرند و جان انسان‌هایی که در حادثه گرفتار شده‌اند را نجات می‌دهند و با اطلاع کامل از خطراتی که در این شغل وجود دارد، این کار را انتخاب کرده‌اند ‌و هدفی جزو خدمت به همنوع و هموطن ندارند. وي آمادگی جسمانی، جسارت و اعتماد به نفس کافی برای مقابله با حوادث براي آتش‌نشانان را مهم برشمرد و يادآور شد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداري سيرجان همچنان آماده برگزاري دوره‌های آموزشی برای همه اقشار است و امیدواریم روزی بر‌سد که همه شهروندان عضو افتخاری آتش‌نشانی باشند.

ایجاد فضای ورزشی در مقابل اداره ورزش و جوانان زرند
علی بهره مند مسئول اداره ورزش و جوانان به همراه محمدی شهردار زرند از وسایل ورزشی و بدنسازی که در مقابل اداره ورزش و جوانان که با همکاری شهرداری نصب گردیده بازدید نمودند . بهره مند گفت که هدف ما ارائه خدمات مطلوب در زمینه بالا بردن روحیه نشاط و شادابی ، افزایش سلامت و عمومی کردن ورزش به شهروندان است. وی افزود: با توجه به گسترش زندگی ماشینی و کم تحرکی مردم هدف ایجاد تحرک در بین اقشار جامعه و پر کردن اوقات فراغت شهروندان زرندی است.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 69
  • دیروز: 99
  • هفته: 891
  • ماه: 4,637
  • سال: 38,523