خبر

منتشر شده در صفحه | شماره

دو زورگير موتور سوار در دام
پليس كرمان
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از دستگيري دو سارق موتورسوار كه با تهديد و استفاده از سلاح سرد اقدام به سرقت مي كردند، در عمليات ماموران کلانتري 15 خبر داد.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «عبدالعلي روان بخش» گفت: ماموران کلانتري 15 شهر کرمان حين گشت زني به دو نفر مرد جوان که در داخل يک دستگاه خودرو پرايد با يک نفر زن در حال درگيري بودند، مشکوک و بلافاصله در محل حاضر شدند.
سرهنگ روان بخش ادامه داد: با حضور ماموران انتظامي در محل دو نفر جوان که سلاح سرد به همراه داشتند با يک دستگاه موتور سيکلت از محل متواري شدند و تعقيب آنان در دستور كار قرار گرفت.
وي افزود: از اين رو پيش از اين‌ که متهمان، فرصت فرار پيدا کند ماموران موفق شدند وسيله نقليه آن ها را متوقف كنند. سرهنگ روان بخش گفت: متهمان هنگامي که خود را در دستان قانون گرفتار ديدند، سعي داشتند با استفاده از سلاح سرد و درگيري با ماموران از محل فرار کنند اما اين عمل نيز تنها جرم آنان را سنگين تر كرد و در اقدامي ضربتي دستگير شدند. وي بيان داشت: شاکي به ماموران کلانتري 15 شهر كرمان گفت كه سارقان به صورت ناگهاني وارد خودرو اش شده اند و با تهديد و استفاده از سلاح سرد قصد سرقت وجوه نقد، طلاجات، گوشي همراه و خودرو وي را داشته اند. فرمانده انتظامي شهرستان کرمان در پايان خاطرنشان کرد: پليس به هيچ عنوان اجازه نخواهد داد افرادي كه نظم و امنيت جامعه را تهديد مي كنند به راحتي دست به اعمال مجرمانه بزنند و تمام تلاش و كوشش خود را در راستاي تامين آرامش و امنيت اجتماعي خواهد كرد.

دستگيري دو شرور فراري مسلح
در کهنوج
جانشين فرماندهي انتظامي کهنوج از دستگيري دو شرور فراري مسلح در دو عمليات پليس امنيت عمومي اين شهرستان خبر داد.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «رضا فيروز بخت « گفت : در پي تير اندازي هاي ايزايي در جنوب استان، شناسايي و دستگيري عاملان اين فعل مجرمانه در دستور كار دستگاه هاي امنيتي قرار گرفت. وي افزود: از اين رو ماموران انتظامي پليس امنيت عمومي با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پليسي در دو عمليات جداگانه توانستند متهمان را شناسايي و با تشکيل تيم ويژه عملياتي در اقدامي ضربتي و غافلگيرانه در مخفيگاهشان دستگير کنند. جانشين فرماندهي انتظامي «کهنوج» بيان داشت : در كارنامه اين متهمان علاوه بر ايجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنيت شهروندان آدم ربايي،حمل سلاح ،چندين فقره تيراندازي منجر به جرح و قاچاق اتباع بيگانه ديده مي شود. سرهنگ «فيروز بخت « در پايان با اشاره به اين كه اين دو شرور مسلح پس از دستگيري براي سير روند قانوني تحويل دستگاه قضا شدند، گفت: اشراف اطلاعاتي از اولويت هاي پليس است و ماموران ما اجازه نخواهد داد مخلان نظم و امنيت ، آسايش و آرامش مردم را بر هم بزنند.

اجازه جولان به قاچاقچيان مواد مخدر نخواهيم داد
فرمانده انتظامي بم ضمن اعلام خبر کشف بيش از 221کيلو گرم ترياک و چهار کيلو و 700 گرم هروئين در يك هفته گذشته در اين شهرستان، گفت: اجازه جولان به قاچاقچيان مواد مخدر نخواهيم داد.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «محمدرضا فداء» گفت: پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم طي هفته گذشته در ايستگاه بازرسي موقت محور «بم-زاهدان» به دو دستگاه خودروي سواري مشکوک شد و آن ها را متوقف و به پارکينگ منتقل کرد. وي افزود: در بازرسي يكي از خودروها 67 کيلو و700 گرم ترياك و از خودروي ديگر نيز18 کيلو و 400گرم ترياک كه به صورت ماهرانه اي جاساز شده بود، كشف شد. فرمانده انتظامي بم با اشاره به تداوم اين عمليات ها گفت:ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر در عمليات ديگري در اين محور دو دستگاه خودروي وانت،يک دستگاه سواري و دو دستگاه کاميون را هم متوقف و به پارکينگ منتقل کردند. سرهنگ»فداء»بيان داشت: در بازرسي از خودروي سواري سه کيلو و600 گرم هروئين و از ساير خودرو ها در مجموع 135کيلو گرم ترياک کشف و ضبط شد.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 181
  • دیروز: 115
  • هفته: 1,064
  • ماه: 4,403
  • سال: 34,182