دیدار صمیمی زهرا نعمتی با اعضای ستاد دکتر روحانی و مجمع مشورتی استان کرمان

منتشر شده در صفحه | شماره

به بهانه روز جهانی معلولین رخ داد؛
دیدار صمیمی زهرا نعمتی با اعضای ستاد دکتر روحانی و مجمع مشورتی استان کرمان
باغ شاهزاده ماهان ميزبان يكي از نام آور ترين ورزشكاران جهان بود، زهرا نعمتي قهرمان پرآوازه پارالمپيك كه در اتفاقي نادر جواز حضور در المپيك را هم كسب كرده به دعوت ستاد سابق دکتر حسن روحانی در مراسمی كه به افتخار وی و همسرش برگزار شد در كنار تعدادي از اعضای مجمع مشورتي استان بخصوص كميته بانوان اين مجمع حضور پيدا كرد. در اين ديدار محمد رحيم ابوسعيدي رييس مجمع مشورتي ضمن تبريك به نعمتي وتقدير از وی و همسرش گفت: معلول واقعي ما هستيم كه عليرغم سلامت بدن كار چندان مفيدي براي اجتماع انجام نميدهيم. در ادامه علي بهرامي، عضو مجمع و ميزبان اين مراسم يادآوري كرد كه قدر قهرمانان خود را بايد بيشتر بدانيم و شاید امروز اگر زهرا نعمتي در كشور ديگري به این افتخار مهم دست یافته بود با حمایت ها و تبلیغاتی که می شد قطعا مردم ما خیلی بیشتر نسبت به وي آشنايي داشتند.
وی ادامه داد: جوانان ما نیاز به الگوی عینی مناسب دارند این چنین نخبگانی می توانند الگوی مناسبی برای جوانان باشند. معصومه حسن زاده رييس كميته بانوان مجمع هم ضمن تقدير از اين قهرمان ملي خواستار مشاركت بيشتر زنان و بانوان در امور ورزشي ، اجتماعي و فرهنگي شد. مجتبي دادبخش ديگر عضو مجمع نیز از طرف تمام اعضا و حضار از نعمتي بخاطر حضور در اين جمع تشكر كرد و تاكيد كرد: عليرغم مشغله بسيار و برنامه هاي فشرده حضور بين اعضا و بانوان مجمع، براي ما مايه افتخار و خوشحاليست.
در ادامه شهابي قهرمان پارالمپيك وهمسر نعمتي بطور خلاصه مقداري از افتخارات نعمتي را براي حضار شرح داده. در پایان زهرا نعمتی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای افتخار و سربلندی بیشتر ایران عزیز انجام خواهم داد از حاضرین در جلسه و بهرامی بخاطر برگزاری این جلسه تشکر نمود و آرزوي توفيق و سربلندي براي تمام بانوان ايراني بخصوص معلولين داشت.لازم به ذكر است این دیدار در سوم دسامبر که مقارن با روز جهاني معلولين بود انجام گرفت.

افتتاح چهار طرح در بافت
بنا به اعلام روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان، عليپور مدير جهاد كشاورزي شهرستان بافت گفت: چهار طرح گاوداري 30 راسي، كارگاه توليد ورمي كمپوست و دو گلخانه ، در حومه شهرستان افتتاح گرديد. وي افزود: اعتبار اين طرح ها بالغ بر هشتصد ميليون ريال بوده و براي 12 نفر اشتغالزايي ايجاد كرده است.
عليپور در پايان بيان داشت: تا كنون 119 مجوز اقتصاد مقاومتي و مشاغل خانگي سنتي در زمينه هاي دام و طيور، پرورش قارچ، كشت زعفران و گل محمدي صادر شده كه طرح هاي آنها در حال اجرا و در آينده نزديك به بهره برداري مي رسند.


نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «کاغذ وطن» بیشتر بدانید :

برخی از نویسندگان

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 77
  • دیروز: 82
  • هفته: 784
  • ماه: 4,612
  • سال: 38,613